Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Webzen i gPotato łączą siły. [fuzja portali]

[Obrazek: htmledit_20140320125789.jpg]

Już rok minął, odkąd firma Webzen kupiła Gala-Net
i podległy mu portal gPotato. Oczywiście takie wersje Flyff-a jak US oraz UE zostały również sprzedane.
Ostatecznie, Webzen dopiero teraz "wchłania" gPotato, czym się mocno chwali.
Portal gPotato zniknie i zostanie podpięty pod jego "matkę"- Webzen-a.

Co z tego wyniknie?
Czy wyjdzie nam to na dobre?
Czas pokaże...

@EDIT Najczęściej zadawane pytania:
http://cs.webzen.com/FAQ/List
http://cs.webzen.com/FAQ/Read/191/-1/648?SearchVal=

Hmm jak nie wiem ale ta sprawdza śmierdzi mi jakimś połączeniem serwerów US i EU ;]

Oby śmierdziało wyczyszczeniem wszystkich serwerów, bosko by było.
Albo przynajmniej z penya..
[Obrazek: 18683.jpg]
~"Lepiej być najgorszym wśród najlepszych, niż najlepszym wśród najgorszych"

Wipe Wszystkich serwerów ..... no to ja nie wiem czy to dobry pomysł stracił bym mojego kochanego yj...Ale penya niech usuną ....Czekam na dzień kiedy po maintance wejdę na flyffa i nikt nie będzie posiadał żadnej kasy ;]

I całe to zbieranie kasy pójdzie w pizdu, ja tam bym się aż tak nie cieszył >:
Per Aspera Ad Astra

Wipe nie bedzie na bank, ale kase mogliby usunąć. Połączyć all servy z US i UE w 2 albo 3 i finał <3
Pies który szczeka nie gryzie Uśmiech

Kasę mogliby każdemu przemnożyć przez x0.001 (czy inny mały czynnik) i byłoby super, każdy by miał względnie tyle samo, jedynie ceny by spadły do normalnych.
Per Aspera Ad Astra

(03-22-2014, 19:59)Suowik napisał(a):  Kasę mogliby każdemu przemnożyć przez x0.001 (czy inny mały czynnik) i byłoby super, każdy by miał względnie tyle samo, jedynie ceny by spadły do normalnych.

Ogólnie ceny by nie spadły... tylko odzwierciedlenie ilości penya do wartości przedmiotu...

Na serwerach jest nagromadzona zbyt duża ilość penya, przysłowiowa inflacja.
Usunąć całe penya - mała ilość, mniejsze liczby za item.
Choć ten zabieg wytrzymałby 2-5 lat, gdyż znów nagromadziła by się zbyt duża ilość penya.
I pragnąłbym zauważyć, że przy usunięciu penya, sprzedający itemy musieli by brać pod uwagę jak wygląda rynek.
Przecież nie mogli by jebnąć z dupy wziętych liczb, rzędu 500-800m np. za crusier suit, bo przez kilka lat - jak nie miesięcy, nie sprzedali by tego.
Była by za mała ilość penya w obiegu.

Jedynym minusem wyjebania penya, byłby fakt przetrzymywania przez dłuższy okres czasu, bardziej wartościowych rzeczy. (czekanie na polepszenie się gospodarki).
No chyba że wymiana itemów między graczami miała by się bardzo dobrze, choć szczerze w to wątpię..

Nie ma co ukrywać że gospodarka w Flyffie to ścierwo, zajebiście niestabilne.
Wystarczy że jedna osoba wypuści 1k spro a wypierdoli ceny do góry nogami na parę tygodni...
[Obrazek: 18683.jpg]
~"Lepiej być najgorszym wśród najlepszych, niż najlepszym wśród najgorszych"

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.