Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czego wam brakuje w flyffie ?

Tyle rzeczy w depo gildii jest tez mozna to dać na loterie Oczko albo wszystko co sami nie potrzebujemy Uśmiech badz znajdziemy np. Części flyffa Uśmiech 10 O letter za 50m Uśmiech

Odpowiedz

W depo glidi są same śmieci , wolał bym sumować kasę wydaną na kupony i ja wydawać jako nagrode

Odpowiedz

mi brakuje milion ludzi expiących na cranach, mushpoie i walki o giantów ;<

Odpowiedz

Moge dać propozycje aby jedna osoba sprzedawala te rzeczy z depo gildii aby kase przeznaczyć na loterie Oczko zwróci się ona wtedy jak będzie wiele osób chetnych do wzięcia udzialu Uśmiech

Odpowiedz

Znajdź kogoś kto Ci te śmieciuchy będzie chciał sprzedać

Odpowiedz

Ja sprzedawałam w swojej gildii Oczko tylko potrzeba czasu Uśmiech

Odpowiedz

Ale tam NICZEGO nie ma co może być coś warte Duży uśmiech.

Odpowiedz

Każda rzecz przydaje się Oczko ja sprzedaje ringi zwykle i zawsze idą Oczko albo nawet jajka Język kazda rzecz ma swoją wartość Uśmiech jedni potrzebują tego inni nie Oczko ja wodzialam buty dla knighta chętnie bym sama je kupiła tylko szkoda ze dla faceta są. Części flyffa też są poszukiwane przez fraczy itp Oczko wszystko i tak się sprzeda predzej czy później Oczko ale jak to się mówi - jak nie spróbujesz to się nie dowiesz Uśmiech

Odpowiedz

Mi brakuje CM Magitook :/
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Brakuje mi starej ekipy gdzie byliśmy prawie rodziną i był mega klimat Uśmiech Tego że kiedyś grało sie 4fun a nie po to by mieć 2m dmgu....

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.