Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czego wam brakuje w flyffie ?

Jeśli chodzi o podnoszenie itemków to i tak już jest pięknie. Swego czasu, jeśli mobek padał od crit'a z odbiciem (odrzucało moba), to itemki zostawały w powietrzu, gdzie pet za Chiny Ludowe dotrzeć jakoś nie mógł Uśmiech
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Utknięty item w powietrzu podnosi się przez skok nad nim ;]

Odpowiedz

Pet nie umiał skakać. Na szczęście itemy już teraz spadają Oczko
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

skakałem nad nim wiem o co chodzi , ale po prostu nawet to nie pomogło co mnie zdziwiło po prostu itemek można powiedzieć wypadł za mapę Uśmiech

Odpowiedz

Hehe uciekł od cb ;]

Odpowiedz

Zeby dzialal , tego mi brakuje Smutny

Odpowiedz

Mi brakuje loterii :3 mogę się tym zająć tylko czy będą chętni? :3

Odpowiedz

Loterii opisz troche bardziej co i jak ;]

Odpowiedz

Moja koleżanka taką robi u siebie w Gildii Uśmiech i naprawdę jest warta uwagi ^^ Każda osoba która chce wziąć udział w loterii wpłaca na gildie 50m i różne rzeczy i nie tylko są do wygrania np. 3x GPro, 3x XPro itp a także po uzgodnieniu z innymi osobami np do wygrania jest 3h tanka Uśmiech ( właśnie biorę w tym udział ^^) ale aby było to uczciwie to wrzuca filmik na fb jak losuje daną osobę i potem pisze tej osobie priv Uśmiech i tak co tydzień jest loteria ^^

Odpowiedz

Mi sie podoba ;]

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.