Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czego wam brakuje w flyffie ?

Żarówka 

Ta jak w temacie niech każdy poda jedna rzecz której najbardziej brakuje mi w flyffie . To ja zacznę mi brakuje najbardziej balansu klas i nie mowie wcale tylko o pvp . A wam czego brakuje ?Huh

Odpowiedz

Nigdy w tej grze nie będą dobrze zbalansowane postacie pod względem dmg ani PvE ani PvP to jest wlasnie gra Flyff-FlyForFun mi jedynie brakuje w tej grze expa bez ampow Q szkoda ze to kiedyś wprowadzili ta gra była trudniejsza kiedyś Oczko

Dziekuje

Odpowiedz

Gdyby chcieli zbalansowali by klasy ...a no flyff kiedyś był naprawdę trudną grą nie tak jak teraz pełno boostow itp

Odpowiedz

i boosty niektórym nie pomagają Oczko i teraz gra dla nich jest nadal ciezka

Odpowiedz

ta chyba tym którzy nie maja hajsu na nie ;]

Odpowiedz

Ahhh powerupy, ampy wszystko zrobione po to żeby ziemniaki trzepalć hajs na tym, ale popatrzmy na to z innej strony, kto by bez ampów w dzisiejszych czasach wbił ten 150, tak czy siak na ampach trzeba posiedzieć ale bez nich ? dla mnie jest to nie od ogarniecia jak ktoś mógł parę lat temu wbić te hero Duży uśmiech naprawdę szacun.. dobra to się już przyjęło nie płaczmy, mnie najbardziej boli gospodarka flaja - tak jak powiedziałem - nastawienie na hajs.. szkoda gadać, bolą mnie także eventy w 90% nastawione na starych graczy mających kas... 2b w inventory, vendorze i na shopach, 250b w tradzie gdzie itemy chodzą po 1T, pick up filter gdzie w privach jest to codzienność, no i zen zapłakany support.. po prostu ziemniaków trzeba kopnąą w dupala i tyle w temacie.. jak to powiedział spiderman chu*** ale stabilnie Uśmiech

Odpowiedz

A mi tam brakuje lodelightów i dziury w mościwe we Flaris Duży uśmiech
I starego systemu skillowania, gdzie żeby mieć dobre skille trzeba było poświęcić na to czas, a nie sobie tylko lvlek wbijać Uśmiech

Odpowiedz

Kiedyś hero się wbijało w rok albo dwa a teraz 2-3dni i hero gotowy. Oczko

Odpowiedz

Więcej lvli mogłoby być i większe opory we wbijaniu lvli od 130 lvla, wiecej dungów low lvl

Odpowiedz

Ano co racja to racja, dungi typu 1-60lvl co dropią guardiany (troszke czesciej niz gianty -.-), albo jakies inne nowe gunwa

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.