Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znów zmiana w GM team!

Dziś pojawił się nowy członek GM team-u: Magitook

Przywitał się na forum tymi słowami:

Luźne tłumaczenie:

Witajcie!

Jestem Magitook, nowy CM zespołu flyff-a i chciałem tylko powiedzieć "siemano all!" Oczywiście jestem wciąż tutaj nowy i muszę przywyknąć do wszystkiego i wszystkich, więc mam nadzieję, że wybaczycie mi, że nie od razu odpowiem Wam na wszystkie pytania.
Z drugiej strony, już jestem tu! Postaram się Was informować o wszelkich nowościach i zmianach w grze, oraz odpowiadać na wasze pytania, tak dobrze jak tylko potrafię.

Jeśli chcecie więcej o mnie wiedzieć sprawdźcie ten temat.

Nie mogę się już doczekać na spotkanie z Wami, a teraz bawcie się we Flyffie!

Tekst oryginalny:
Cytat:Hello all!
I'm Magitook, the new member of the CM team for Flyff and just wanted to say hi to all of you! Of course I’m still new here and have to get used to everything and everyone, so hopefully you’ll forgive me if I can’t answer all your questions and feedback right away. But I’m here now and I will make sure to keep you updated about any changes in the game and answer your questions as good as possible.

To find out a bit more about myself, make sure to visit the Meet the team thread!

I'm looking forward to meeting all of you eventually. Have fun in Flyff!

Odpowiedz

Dobrze ze team się zmienia może ktoś z nich w końcu zajmie się plagą prywatnych serwerów Duży uśmiech

Odpowiedz

I rzucił to dnia 12.12.2015.
A dokładniej to zaczął 07.10.2013 Uśmiech
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.