Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dylemat z wyborem klasy

Za czasów kiedy to grałem we flaja(była to wersja bodajże 7 lub 9 - nie pamiętam), najbardziej dobrze grało mi się klasami 1v1. Chciałbym kontynuować ten kierunek i nawet wypatrzyłem sobie parę propozycji. Powiedzcie mi która z tych poniższych klas będzie dla mnie najlepsza na początek pod względem finansów(wiadomo początki), PvP(przydatność na GS czy tam CW) oraz samo expienie...
1) BJ
2) YJ
3) BP 1v1
4) Elementor H&R(AoE)..?

Za wszelaką pomoc z góry dziękuje

@Edit: Postać wybrana, jest nią Assist w kierunku BP dzięki Lithiel.

Odpowiedz

Nie mając nakładów finansowych. To BP.
Powód - możesz sam expić, masz buffy, dobry na GH, dobry na PVP.

Żeby w miarę dobrze expić, to na 60lv potrzebna by Ci była - G Kluska, 2x demol + 2x vigor.
Set awake npc dla vagrantów.
Myślę że do 60lv zdobędziesz kaskę na te intemki. Jest teraz event na którym można troszkę zarobić.
[Obrazek: 18683.jpg]
~"Lepiej być najgorszym wśród najlepszych, niż najlepszym wśród najgorszych"

Odpowiedz

BP z brakiem funduszy jest ok, podobnie jest z BJ i Ele.
Z tym, że ten pierwszy zawsze sobie sam poradzi.

YJ odpada- tu jeżeli chcesz expić, a się nie męczyć to potrzebujesz gotówki, więc lepiej wybrać BJ, a na masterce przejść na YJ. Niestety, ma mało HP, za to jest mile widziany na dungach.

BJ tani i słaby na bosy- ze słabym eq nie będzie mile widziany na bossach (niższy dmg od YJ) Podobnie jak YJ ma mało HP.

Ele H&R- chyba nawet najtańsza postać: eq pod vagranta, lusaka staff za 2b i można w zasadzie tak do mastera. Problem jest natomiast w expieniu. Jako klasa AoE wymaga odpowiedniego "spota" do expienia, oraz sprawnych palców. Na dungach mile widziany.

BP-dmg nie powala, ale jest asal. Odpowiednie eq dla vagranta z awakami wystarczy, a od 80lv może już zdziałać co nie co na dungach. Samowystarczalny.

Jeśli chodzi o PvP to zdecydowanie Bp lub Ele.

Odpowiedz

Dzięki bardzo za odpowiedzi. Po wypowiedzi Lithiel'a wybrałem BP'ka, natomiast CiaPL uwzględniłeś wszystkie klasy i je bardziej mi przybliżyłeś.

Odpowiedz

Nie chcąc robić nowego tematu spytam po prostu w nim.
Jakich itemów szukać pod względem awake na vagrant eq w stronę BP'ka 1v1?

Wiem, że na pewno:
Helmet - STR
Suit - ?
Gloves - Attack speed bądź critical
Buty - ?

Odpowiedz

suit - str / icd
buty - icd
Pies który szczeka nie gryzie Uśmiech

Odpowiedz

nie majac duzo kasy to nie zaszalejemy.BP potrzebuje Crita (na 130 lvlu bedziesz mial buffka dajacego 45 %Crit Uśmiech , A speeda mysle ze bp da rade Uśmiech ma go chyba duzo nie pamietam
Helmet - STR
Suit - ICD lub crit
Gloves -critical
Buty - ICD Duży uśmiech l

Shield z critem ps mam jakiegos shielda z A Speedem jak chcesz moge ci pozyczyc Duży uśmiech

Odpowiedz

Te górnik Duży uśmiech

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.