Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.
REJESTRACJA

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwagi/Propozycje
 
#11

Mam pomysł wprowadzenia możliwość edytowania naszych postów lub pierwszego posta w temacie. Osoby uprawnione na stronce mają taką możliwość, ale zwykli użytkownicy już nie do końca. Najlepszym argumentem może być przykład działu handel, gdzie np. po sprzedaży przedmiotów z gry, można by było w łatwy sposób edytować i skreślić/usunąć rzeczy których już nie posiadamy.Odpowiedz
 
#12

Dziękujemy Ci Wally.
Faktycznie, opcja taka jest niezwykle przydatna. Z drugiej jednak strony zablokowanie możliwości edycji i usuwania własnych postów pozwoli na zachowanie kontekstu długich wątków.
Wyobraźmy sobie, że użytkownik A napisał post, do którego to później użytkowniczka B się odwołała.
Jeśli osoba A zmieniłaby drastycznie swoją wypowiedź, to oczywistym jest, że wypowiedź użytkowniczki B straciłaby nagle sens.

Niemniej jednak, przyznamy Ci rację, możliwość dowolnej edycji swoich postów (oraz tematów) przez wszystkich zarejestrowanych użytkowników w działach typu "Targ" jest niezwykle przydatna. Co jest oczywistym, taka opcja została właśnie wprowadzona.

Jeszcze raz dziękujemy za wspieranie forum.Odpowiedz


Facebook   Twitter   Reddit  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


  Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.