Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poznajmy się bliżej <3

Witam wszystkich.
Na imię mam Łukasz, lat... wystarczy że chyba najwięcej ze wszystkich Język. Mieszkam na przedmieściach Lubania w woj. Dolnośląskim. Aktualnie pracuję na usługach Japończyków, niestety na 3 zmiany więc gram w bardzo różnych porach. We FLYFF grałem prawie od początku tej gry dawno temu jeszcze za studenckich czasów, co jakiś czas powracałem potem znikło mi konto. Teraz zaczynam od nowa na stałe (mam nadzieję Język)
Interesuję się grami mmo, nawet można rzec jestem lekko uzależniony, grałem w większość po trochu a najdłużej w L2 (kilka dobrych lat). Lubię podróżować, pałętać się po górach (mam blisko Język) a jak mam mało czasu to spacerować.
Mam nadzieję że nasza współpraca będzie długa, owocna i będziemy się dobrze razem bawić.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Witam

Mam na imie Mateusz (moja ksywka to mniszek Duży uśmiech), pracuję jako stolarz Duży uśmiech, mam ze chyba 20lat, co tu gadać, swojego czasu dużo grałem w flffejfa

Odpowiedz

Yo. Jakub z Krakowa. Gram od około 2006 roku ale z wielkimi przerwami także czasem mogę zadawać noobowskie pytanka Uśmiech Na codzień pracuję. Wolny czas głównie spędzam z dziewczyną ale na flyffka zawsze znajdę czas Oczko Interesuje mnie grafika komputerowa oraz fotografia. Niech moc będzie z Wami Oczko

Odpowiedz

Siema, Jestem Kamil zamieszkuje Czeladź okolice Katowic. Mam lat 15, przygodę z tą grą rozpocząłem mając 6 lat grając od serwera Lawolf kończąc na różnych privach. Interesuje się grami, webmasterstwem czyli jak wiadomo tworzeniem stron w różnych silnikach jak i sportem. Więc witam.

Odpowiedz

Yo, jestem Mikołaj. Mieszkam w Sosnowcu. We flyffa gram od 7 lat już. Interesuje się sportem oraz grami. Powo w grze.

Odpowiedz

Witam.
Nazywam się Konrad,mam 19 lat i mieszkam w Chrzanowie,interesuje się muzyką,gramii. We Flyffa gram od bardzo dawna (sam nie pamiętam od kiedy) miałem dużo przerw ale ciągle do niego wracam ;>. Jestem miłą i sympatyczną osobą choć jak ktoś mnie zdenerwuję to potrafię się odgryźć. Mam nadzieję że po powrocie będzie miła atmosfera w nowej gildi Uśmiech.
Pozdrawiam wszystkich !

Odpowiedz

No część, me Paweł wiek 16 i pochodzę z zadu.. ze Skawiny. Jestem leniwym gościem, który lubi kombinować. Obecnie nie interesuję się niczym, poza płcią przeciwną oczywiście, ale kiedyś interesowałem się szkicem i nawet te bohomazy mi wychodziły. Jestem wysportowany, codziennie potrafię przebiegać doże odległości w CSie, jak i od pewnego czasu we Flyffie. Uczeń ze mnie marny, nie emanuję niczym nadzwyczajnym, ale mimo tego zawsze ktoś chce mi się wygadać. W wolnych chwilach; ha! Dobre, cały czas je mam-oglądam anime; obecnie Fairy Taila i Naruto na bieżąco, gram na komputerze i czasem wyjdę do sklepu, bo pić i jeść coś trzeba. To znaczy z kumplami.. Tak z kumplami wychodzę-no. Co by tu... a! Ksywa Kowal od nazwiska.

Moja mordka, jak na prawiczka przystało:
[Obrazek: 2002425]

Wspomniałem, że bawię się w gimpie? Teraz już tak.

Cya!
[Obrazek: 2002424]

[Obrazek: 1993302]
Kontakt: GG:54919549
Steam: Kowal ∠๑

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.