Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poznajmy się bliżej <3

Hej mam na imię Ada, podobnie jak kilka innych osób grałam we flyffa juz kilka lat temu, mialam dlugą przerwe i jak widac znów wrócilam do tej gry,wciągnęła mnie na nowo ;]

Odpowiedz

Widzę wielu z was pisze tak ogólnie i trudno będzie was po znać po tym jak macie na imię i ile macie lat prosił bym was abyście pisali coś więcej o sobie . Taka mała sugestia nie musicie się do niej stosować. Pozdrawia Kamil

Odpowiedz

Siema mam na imie Dawid,miszkam w Antwerpen,Uczęszczam do technikum o profilu sam nie wiem jakim Duży uśmiech przygode z flyffem zaczełem w wieku 11 lat , Interesuje sportem,i zabawą z znajomymi Język i to tyle w temacie Język

Odpowiedz

Cześć, mam na imię Mateusz i mam 23 lat. Jestę alkoholikę
A teraz na serio pochodzę z miejscowości Chojnice na pomorzu, studiowałem Fizykę Techniczną na Politechnice Gdańskiej. Jak większość mężczyzn pasjonuję i uprawiam piłkę nożną. W Flyffa grałem wcześniej i moją ulubioną postacią był BLADE AOE !! Obecnie interesuję się: montażem filmów, street workout, rynkiem kapitałowym FOREX
Do zobaczyska

Odpowiedz

Oczko 

[/size]Januzai11
Noo więc mam na imie Sebastian! i ten no mam 17 lat, we flyffa grałem już jak mialem 9 lat jakoś, noo miałem dłuższą przerwe chyba jak większość.
Noo i ten kocham grać w noge! :3 Gram w klubie [/color]KS '27' Gołkowice może to nie jakiaś ekstraklasa ale uwielbiam Duży uśmiech
Ten Poznałem sporo osób we flyffie i kogoś bardzo miłego zresztą wszyscy sa u Nas mili. Gram jak tylko moge, i jak tylko sie da, nie zawsze jest tak że sie da wejść Uśmiech noo to koniec :3

Odpowiedz

Siemanko zwą mnie Adrian i lubię grać w gry mmorpg takie jak flyff, metin i itp. W flyffa gram od bardzo dawna ale robiłem sobie długą przerwę, ale jak to ja to będę uczył się od nowa na tej wersji flyffa. Będę starał się pomagać innym jak tylko będe mógł. Dozobaczenia w grze moj nick to qZIOMp

Odpowiedz

Witam.
Mam na imię Sebastian mam 19 lat i jestem z Gdyni Duży uśmiech Chodzę do Zespołu Szkół Mechanicznych i jestem w ostatniej klasie . Przygodę z Flyffem zacząłem bardzo bardzo dawno temu więc nie będę się na ten temat rozpisywał. Interesuję się siłownią , grami MMORPG oraz Grafiką Komputerową Oczko

Odpowiedz

Siema mam na imie Piotr i mam 21 lat. Swoją przygode z flyffem zacząłem w 5 klasie podstawowej kiedy była jeszcze wersja bodajże v3. Tak wiem jest to sporo czasu. Wracam do tego tytułu praktycznie co kilka lat, ponieważ nie udało mi się jeszcze nigdy w nią grać w zgranej gildii. Interesuję się muzyką klubową oraz prawem polskim(skrzywienie zawodowe) Uśmiech.

a zapomniałem, pochodzę z Gdyni Uśmiech

Odpowiedz

Witam jestem Damian pochodzę z pod Oświecimia ale obecnie mieszkam w Krakowie mam 23 lata i powracam do gry z dzieciństwa, będe uczestnikiem forum i bede sie starał poznać wasz bliżej Duży uśmiech

Odpowiedz

Siemanko, mam na imię Bartek, pochodzę z Siedlec ale obecnie mieszkam w Linz, w Austrii. Tutaj studiuje i mieszkam od jednego roku obecnie. Mam 24 lata, zajmuje sie profesjonalnie tancem i instruktazem snowboardu. Gralem we Flyffa pare ladnych lat temu, ale po przerwie i mergingu serverow stracilem postacie ;/ Gram zazwyczaj z samego rana lub w nocy wiec jak najbardziej zapraszam nocnych wyjadaczy do wspolpracy. Gram obecnie BP str.

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.