Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poznajmy się bliżej <3

Siemka
Mam na imię Darek , mam 15 lat . Gram we Flaja odkąd miałem 8 lat . Interesuje się Siatkówką i piłką nożna . Gram dużo w pingponga , całkiem nieźle mi to wychodzi . I to na tyle .

Odpowiedz

Cześć Wszystkim Oczko Na imię mi Dawid, lat mam 22, obecnie pracuję jako górnik w kopalni węgla kamiennego "Bogdanka" znajdującej się w woj. Lubelskim. Mieszkam w niedużej miejscowości Łęczna, która liczy sobie około 25 tyś. mieszkańców. Moja przygoda z Flyffem rozpoczęła się kilka lat temu, grałem z przerwami i teraz znowu coś naszło mnie żeby wrócić. Co do zainteresowań to piłka nożna w aspekcie kibicowskim (tak, bójcie się, jestem okrutnym kibolem!) Oczko W sumie to jest to bardziej pasja niż zainteresowanie Oczko W wolnych chwilach lubię poimprezować, spotykać się ze znajomymi na jakieś piwko ewentualnie coś mocniejszego, lubię powędkować (znakomita okazja do wyciszenia się) i w sumie jest jeszcze kilka rzeczy które lubię, ale tego dowiecie się zapewne z czasem jeśli mnie przyjmiecie do Waszego grona Oczko

Odpowiedz

Fajnie cie Poznać Dawid , jeżeli posiadasz 60 lvl z chęcią dodam ci do naszego grona(Alkoholików).

Odpowiedz

(09-18-2014, 19:55)kamisxd napisał(a):  Fajnie cie Poznać Dawid , jeżeli posiadasz 60 lvl z chęcią dodam ci do naszego grona(Alkoholików).

Niestety nie posiadam 60 lvl'a Oczko Ale wkrótce powinno się to zmienić ; P

Odpowiedz

Witam, mam na imie Wojtek,23 wiosen juz za mna, pochodze z Podkarpacia z nieduzej ale tez niemałej miejscowosci jaka jest Łańcut, moim hobby jest jazda na snowboardzie, smigam juz okolo 10lat, interesuje sie tym zeby wyjsc wieczorkiem na piwko z przyjaciolmi Duży uśmiech Chyba tyle Duży uśmiech

PS. Ciesze sie ze przeszedlem na ten server jakim jest Tanuki Duży uśmiech

Odpowiedz

Yo , mam na imie Kuba , mam 16 lat i chodze do technikum Duży uśmiech Moim hobby jest granie w gry , ogladanie anime i czytanie light novel , mang. Moja przygode z flyffem zacząłem w v14 . Serdecznie pozdrawiam Huberta i Klaudie ktorzy zapoznali mnie z tym tytulem.

/Suowik
Już pominę interpunkcję Język
Starajmy się pisać poprawnie.

Odpowiedz

Mam na imię Krzysiek, lat mam 19 i mieszkam w Krakowie. Pierwszy raz grałem we flyffa będąc w 3 bądź 4 klasie szkoły podstawowej, czyli koło 8-9 lat temu. Duży uśmiech Ze względu, że to jest najlepsza gra MMORPG na świecie po kilkuletniej przerwie wróciłem do gry. Gdy nie gram we FlyFF'a zajmuję się moją papugą Triss, gram na gitarze, czytam książki, bądź zagłębiam się w tematy motoryzacji. Duży uśmiech

Odpowiedz

Mam na imie Grzesiek,18 lat mam i git xD alko na legalu i inne rzeczy.... Oczko we flyffa gralem juz dawno temu ale ostatnio wznowilem bo ta gra jest the best.Lubie piłkę nożną wręcz kocham i no to chyba tyle Język

Odpowiedz

Nazywam się Patrycja,mam 18 lat,w FlyFF'a gram od v7 z długimi przerwami.Nic ciekawego o sobie nie mam do powiedzenia.Zazwyczaj milczę i się "pustelnicze" ale zawsze pomogę w miarę możliwości.

Odpowiedz

Siemka mam na imię Remigiusz , lat 18 jestem piłkarzem we flyffa grałem dawno tak samo jak baasik, jesteśmy kumplami . Grę wznowiłem bo mi się trochę nudzi Duży uśmiech Grywam także w fifę i to chyba tyle Duży uśmiech

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.