Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poznajmy się bliżej <3

hej, jestem Eliza 22l- po dłuższej nieobecności wracam do flyffaUśmiech
dostałam wczoraj akces do gildii, ale tuż po tym coś mi się stało z netem i zrywało łącze po 30 sek.. dzisiaj już wszystko działa, ale nie widzę już jakże zacnego napisu New Age nad imieniem... ale mam nadzieję, że zaraz uda mi się kogoś poprosić o powrót, więc już się witam na zaśOczko
interesuję się sztuką wizualną, podróżami, językiem japońskim, filozofią, a co jakiś czas lubię się wyłączyć od wszystkiego co angażuje mózg na wyższych obrotach, czyli na przykład zagrać w takiego flyffa. studiuję, czasem pracuję, biegam z psem i tym podobne czynności wykonuję Uśmiech
jestem pod wrażeniem zorganizowania gildii i ilością ludzi; wcześniej grałam na mokomochi i czegoś takiego w polskiej wersji me oczy nie widziały, heh.
pozdrawiam wszystkich.

Odpowiedz

Eliza , jak ja lubie to imie i w dodatku inteligentna ;] Napisz do mnie w grze Nick MazumI albo MazumiAsal z checia dodam cie do glidi ;]

Odpowiedz

Już za samo słowo ''zacnego'' oraz japoński Cię lubię xD

Odpowiedz

dzięki!Uśmiech
dowiedziałam się wczoraj, że muszę dobić do 60lvl (zost jeszcze 3) i wtedy dołączę, więc jeszcze chwilkaUśmiech

Odpowiedz

(08-10-2014, 13:53)pootop napisał(a):  Rogal to złoto <3 Duży uśmiech

^^ zawsze jest zloty Duży uśmiech ale wy wszyscy też Duży uśmiech

(08-10-2014, 13:08)PatiBlade napisał(a):  Witaj Uśmiech Już czekałam, kiedy napiszesz ;]

Pisze Pisze Duży uśmiech czasem szybciej czasem wolniej Język

Odpowiedz

Akceptuje regulamin gildii!
Jestem Szymon w grze używam nicku KozakRanger,gram miesiąc po bardzo długiej przerwie.[/quote]

Odpowiedz

Tutaj sie nie akceptuje Regulaminu http://flyff.com.pl/Thread-Regulamin-Gildii-NewAge to jest odpowiedni temat do tego

Odpowiedz

Cześć, jestem Przystojniak. Mam anginę bo przemarzłem i przepaliłem gardło. Jutro o 9:00 mam jazdę... strasznie mi się nie chce wstawać. Łykam własnie ibuprom i rutinoscorbin z nadzieją, że pomogą mi zasnąć. Mam 19 lat. Moje zainteresowania to palenie batów, kręcenie batów i gotowanie. Robie znakomite rizotto. Mój nick w grze (Przystojniak) nie wziął się z przypadku. Jestem obiektem pożądania wszystkich dam. Głaszcze psa i zasypiam. Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowia bo choroby to bardzo nie przyjemna sprawa.

Odpowiedz

Cześć wszystkim. Jestem Sztanisz Duży uśmiech Mam 20 lat. Jestem z Dolnego Śląska. Obecnie studiuję we Wrocławiu :> We flyff'a gram z długimi przerwami jakoś od 9(?!) lat. Coś o sobie: 1)fascynuję się językiem pisanym i kulturą Japonii (szczególnie 茶道) 2) kocham herbatę<3 3) nie cierpię psów 4) nienawidzę wakacji [kolejność zmienna].

Odpowiedz

Cześć Uśmiech
Nazywam się Sandra, mam 22 lata. Jestem z Elbląga, lecz studiuję w Trójmieście, dlatego obecnie mieszkam w Gdyni Uśmiech Flyffa znam od wersji bety ^^' czy baaardzo dawno temu. Grałam z wieloma przerwami.... obecnie gram na swojej pierwszej postaci Uśmiech chcę dokończyć dzieło, które kiedyś zaczęłam Duży uśmiech
Teraz wróciłam do gry, gdyż zachęcił mnie do tego Suowik Duży uśmiech znamy się z klasy z gimnazjum (kiedyś to ja mu pokazałam pierwszy raz flyffa! )
Coś o mnie... hmm... studiuję Inwestycje i Nieruchomości na Uniwerku Gdańskim, uwielbiam oglądać seriale, lubię też czytać książki, a no i kocham gotować! próbować nowe przepisy i kombinować smaki ^^
Od razu chciałabym uprzedzić, że przez wrzesień moja aktywność będzie dość niższa niż zazwyczaj (co nie oznacza, że nie będzie mnie wcale!Uśmiech ), gdyż biorę udział w programie praktyk letnich dla studentów w firmie Jeronimo Martins trochę mi to dużo czasu i energii zabiera Uśmiech stad prosze o wyrozumiałość ^^ w pazdzierniku bede juz w grze regularnie na pewno!
To chyba, wszystko Uśmiech mysle, ze w grze poznamy sie jeszcze bardziej Uśmiech (nick: Sandra)

pozdrawiam wszystkich i zycze milej i przyjemnej gry! Uśmiech

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.