Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poznajmy się bliżej <3

Oszczerstwa! WE nie umywało się do Hus i Trin Uśmiech Chociaż stronka WE faktycznie była super.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

No własnie nie byłem członkiem WE więc nie widziałem tego od stronu praktycznej, sugerowałem się ich stronką, a tam wchodziło masę ludzi dziennie! to były te najlepsze czasy Flyffa w Polsce Uśmiech

Odpowiedz

Oczko 

Sieeemanko. Jestem Bartek, mam 18 lat i pochodzę z Dąbrowy Górniczej. W grze jestem LordOfSword. We flyffa grałem dawno temu na lawolfie ale to było kupę czasu temu Duży uśmiech . A winc , lubię jeździć na rowerze i chodzić po górach no i oczywiście grać we flyffa. Co ja się będę rozpisywał Język . Pozdrawiam Uśmiech

Odpowiedz

Mam na imię Patrycja (choć i tak wszyscy mówią mi Pati/Dusia), mam 19 lat.Lubię sobie pojeździć na rowerze i posłuchać muzyki. We flaja zaczęłam grać bodajże podczas v6 razem z bratem i kuzynem, także wspaniałe czasy zostały przeze mnie zapamiętane doskonale, nic tylko rypać i mieć fun z tego Duży uśmiech. Przebywałam najpierw w Husarii (best gildia ever), potem bodajże w SilverDragonS (nie ma to jak gildia Tomasza Duży uśmiech) , które się w LastRevolution przekształciło Duży uśmiech Kończyłam grać miliony razy, ale zawsze jakoś i tak powróciłam, nawet jeśli nie było to na długo, chyba sentyment ogromny pozostał. Teraz mam najdłuższe wakacje, także też postanowiłam sobie trochę pograć (z koleżanką Duży uśmiech).

Odpowiedz

O Pati :3

Odpowiedz

Siemanko mam na imię Rafał....balbablabla Duży uśmiech mam 18 lat i interesuje się sportem gram też w lola.We flyffa grałem pare lat temu to były czasy chyba v7 Duży uśmiech i po poszukiwaniach nowego mmorpg wróciłem niedawno do flyffa.Więcej info na priv :* haha

Odpowiedz

Cześć wszystkim Uśmiech Od razu mówię, że mam dysleksje. Nazywam się Ami mam 23 lata i mieszkam w Szkocji Uśmiech Ogólnie przybywam z Lykan serwer. Mam po prostu dość ludzi tam, którzy chcą wzbogacić się kosztem nowych graczy, którzy pytają się o cenę danych rzeczy, a słyszą czasem 1/100 ceny (np mówią 1Qamp po 10m). Grałam na Fly For Fame aż do zamknięcia tego serwera, czyli to było chyba 8 lat temu - a tu był wtedy v12. Obecnie na Lykan grałam rok, a od 2 miesięcy jestem na Tanukim Uśmiech Mam nadzieję, że tu poznam prawdziwych ludzi, którzy nie myślą tylko o sobie, ale są chętni do pomocy Uśmiech Interesuje się gotowaniem, podróżami, fotografią, matematyką, architekturą, rysunkiem, grą na keyboardzie Uśmiech W wolnych chwilach po pracy gram we Flyffa Uśmiech Mam nadzieje, że będziemy dobrze się dogadywać Uśmiech Uważam, że ta Gildia NewAge jest najbardziej zorganizowana ze wszystkich Gildii jakie znam Uśmiech Pozdrawiam Wszystkim, a najbardziej rogfal, który opowiedział mi wszystko o tej Gildii AniołSerce

Odpowiedz

Heh niestety ludzi którzy chcą się wzbogacić czyimś kosztem jest pełno, nawet na Tanuki Oczko Ale Witaj w Glidi ;]

Odpowiedz

Witaj Uśmiech Już czekałam, kiedy napiszesz ;]

Odpowiedz

Rogal to złoto <3 Duży uśmiech
Pies który szczeka nie gryzie Uśmiech

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.