Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poznajmy się bliżej <3

HejkaUśmiech Kilka słów o mnie... Nazywam się Ania i mam 25 latDuży uśmiech Mieszkamy z mężem (MaxSpec) w Gródku koło Wołowa. Ogólnie całe życie mieszkałam we Wrocławiu ale po ślubie przeprowadziłam się do rodziców męża.. Mam 2 kochanych urwisów Maje (2 latka) i Igora(10 msc). We flyffa gram już ok 7 lat z drobnymi przerwami. Oczywiście zaraził mnie mój Dawid i tak oto gram do dziśUśmiech Grałam dużo na prywatnych serverach ( głównie dlatego że codziennie po parę razy były robione siege i tak można było się szkolićUśmiech Na globala wróciłam bo prywaty padały i traciło się tylko czas na robienie kolejnych postaciSmutnyTeraz zamierzam pomału dorobić się na globalu Uśmiech A teraz AKCEPTUJE REGULAMIN! Witajcie w grzeUśmiech

Odpowiedz

Witam. Nazywam się Damian. Mam 19 lat i mieszkam sobie w Kielcach Oczko. W Flyffa grałem już kilka lat temu, ale nastąpiła 2 letnia przerwa i właśnie teraz powracam przystojniejszy i 2x silniejszy Duży uśmiech.
Lubię dźwięk widlastego silnika, a moje hobby to motoryzacja i troszkę sprzęt elektroniczny Uśmiech. Kocham Offroad i zimne 0,7.
Na co dzień chodzę do Technikum i nieubłaganie w tym roku zbliża się matura także czasu na grę jest tak jakby troszkę mniej, ale jakoś dam radę Duży uśmiech.

Odpowiedz

Cześć Wszystkim! Oczko
Nazywam się Jakub, mam 17 lat i mieszkam w Krośnie (okolice Rzeszowa). Uczęszczam do Zawodówki na profil Kucharz. Moim można tak powiedzieć hobby jest siłownia. Przygodę z Flyffem zacząłem 5-6 lat temu z czego większość czasu spędziłem na serwerze "Lykan" a od jakiegoś roku z wielkimi przerwami zacząłem pogrywać na Tanuki.

Odpowiedz

Czesc, troche zbieralem sie do napisania tego posta, ale ile mozna to odwlekać. Nazywam się Dominik, jestem z Bydgoszczy, uczeszczam do liceum ogolnoksztalcacego o profilu z miedzynarodowa matura i wykladowym angielskim. We flaja gram pare dobrych lat, czasami wiecej, czasami mniej, nie pamietam dokladnie od ktorej wersji. Po rozpadzie Starej Gwardii na Tanuki zakonczylem przygode, ale jak widac troszke mnie pokusilo na powrot i tak oto cos zaczynam kombinowac, na ile - nie wiem. Mam nadzieje, ze gildia bedzie miala ze mnie pozytek Uśmiech

Odpowiedz

Ohhhh so... Jestem Kamil Duży uśmiech Jestem z Legnicy na dolnym śląsku. Uczę się w Technikum Usług Fryzjerskich. Gram we Flyffa z przerwami. Wiele ludzi może mnie znać Duży uśmiech
W gildiach różnych siedziałem, Byłem vice Liderem Duży uśmiech Kształce swój wokal, rysuje, bawię się życiem Uśmiech
Co jeszcze? hmmmm... Jestem dziwną, specyficzną postacią Duży uśmiech

DziekujeUśmiech
So Fly Me To The Moon<3

Odpowiedz

Hehe fajnie mieć jakiegoś imiennika w glidi ;]

Odpowiedz

Duży uśmiech Kamilów jest pełno Duży uśmiech
So Fly Me To The Moon<3

Odpowiedz

[Obrazek: 1369116714_by_trzejrolnicy360_500.jpg?1369116714]

Odpowiedz

Dzieki <3
So Fly Me To The Moon<3

Odpowiedz

Witaam
Nazywam się Natalia, jestem z okolic SzczecinaDuży uśmiech Uczęszczam do liceum,do klasy lingwistycznej. Uwielbiam grać w kosza, w wolnych chwilach brzdękam sobie na gitarze.^^We flyffa gram jakoś od v7, ale z długimi przerwami,także nie mam jakoś wielkich osiągnięć..Grałam głównie na glaphanie, a kiedy połączyli servy i gospodarka flyffa zaczęła padać, zaczęłam grać na privach. Zaledwie od dwóch dni jestem na tanuki, ze względu na namowy kuzyna i tak trafiłam do tej gildii. No i mam nadzieję,że jakoś szybko uwinę się z lvlem,żeby nie było konieczności usunięcia mnie z niej.:>

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.