Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poznajmy się bliżej <3

Siemano.
Jestem Piotrek. Lat mam 17 ( w październiku 18 ). We Flyffa gra jakoś od 6 klasy podstawówki,
jednak do niczego wielkiego nie doszedłem w swojej karierze ( zbyt mało czasu poświęcane na grę ).
Należałem do 1,2 gildii ale to krótkie epizody, Na początku miałem Knaita 75lvl aoe, potem RM aoe 75lvl i teraz robię ponownie RM'a AOE gdyż coś mi nie pykło i gram od nowa.. Gram na Tanuki. Jestem ze Śląska, miasto zwie się Żory (nie daleko od Katowic i Rybnika). Uczęszczam do I Zawodówki o kierunki ,,Monter Zabudowy i Robót Wykończeniowych".

Odpowiedz

YoYo .
Jestem Kamil. Lat'ek 16 . We Flyffa gram jakoś od 3 klasy podstawówki ale nigdy nie ogarniałem tej gry kiedyś tylko patrzyłem jak kolega grał na komputerze więc się zajarałem i zaczełem grać moje glowne postacie ? jest ich wiele 108rm , 100bp , 76 bj itd. Mieszkam niedaleko Rybnika dokładnie to Wodzisław Śląski . Uczęszczam do Technikum i także beatboxuje i gram na perkusji . Po za flyffem gram jeszcze w gry mmo rpg jak metin2 , dekaron itd. to chyba tyle STRZAŁA !

Odpowiedz

Witajcie Oczko

Na imię mi Marcin lat 36 jestem z Krakowa. Praca, praca i jeszcze raz praca tym głównie się zajmuję .... ale i znajdę czas na tę niezwykłą grę jaką jest Flyff.

Moja przygoda z Flyff sięga jeszcze czasów gdy nikt nie słyszał o biletach Azria czy awakach.V 5/6 - no mniejsza z tym. Zaczynałem na Glaphanie w gildii GenryOfEvangelium w której spędziłem sporo czasu. MadeInPoland był wtedy liderem. Te czasy wspominam wspaniale.
Następną gildia w której miałem okazję grać to HangOutCrew za czasów świetnego lidera jakim był wówczas Yeavin. Niestety zakończył grę i wspólnie z MadeInPoland przejęliśmy rządy w gildii. Tak to się gniotło aż nie zajrzałem na Lawolfa. Tam spotkałem Witka ówczesnego lidera gildii StarGwardia który zrobił na mnie piorunujące wrażenie jako lider.
Ten niezwykły człowiek prowadził gildię z takim zaangażowaniem, że byłem pod niemałym wrażeniem. Widział ludzi nie ich levele czy eq i to mi zaimponowało. Tworzyliśmy świetny zespół mieliśmy własne forum które żyło i idealnie współgrało z grą. Ta gildia żyje we mnie nadal ...
Niestety po jakimś czasie małolaty dorosły na tyle by pyskować i wprowadzać swoje zasady że zapominali o braku szacunku do tych którzy zasługiwali by w niej być.

Ale dość ble ble..
Wróciłem do Flyff niedawno i zaczynałem w Republice. Niestety jak gildia skończyła to większość wie. Być może kiedyś zacznie prosperować jak należy w co wierzę.

Do wstąpienia w Wasze szeregi przekonał mnie Wasz lider CiaPL. Swoją osobowością i poziomem jaki prezentuje. Jest nadzieja, że ta gildia odzyska dobrą opinię którą straciła w oczach wielu. Jeśli będziemy go wspierać i szanować to gildia ma szansę na wspaniałe chwile Zawstydzony

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Wishu

Odpowiedz

Już trochę tu jestem także wypadałoby coś napisać ^^

Jestem Mateusz, mam 18 lat i pochodzę z Mysłowic (woj. śląskie). Moje hobby to głównie grafika komputerowa, gra w siatkę i piłkę ręczną.

We Flyffa zacząłem grać (chyba) od wersji v10 i bardzo przyjemnie mi się grało gdyż grałem ze znajomymi z podwórka Uśmiech Moją pierwszą gildią do której udało mi się dojść to BlackCompany, jedna z lepszych gildii jak na tamte czasy (może ktoś pamięta ^^). Gdy gildia powoli zaczęła się rozpadać i nie było już szans na reaktywacje postanowiłem opuścić ich szeregi. Po paru miesiącach samotnej gry natrafiłem na Witka, BedwyR'a, lidera StarejGwardii (podobna sytuacja jak Twoja Wishu ;p) Tam spędziłem wieeele świetnych i przyjemnych chwil. Heh, aż mnie wzięło na wspomnienia Uśmiech Byłem tam do końca, ani przez myśl mi nie przeszło aby opuścić taką zgraną paczkę!
Następnie gdy SG przestało istnieć Smutny zrobiłem sobie dużą przerwę od gry, Jednak coś w tej grze jest, że nie łatwo jest mi ją zostawić i nie ma nic innego jak powrócić do gry Uśmiech Gdy wróciłem do gry, szukałem gildii w której poczułbym się jak w SG. Natrafiłem na Republike, jednak to nie było to czego oczekiwałem. Potem natrafiłem na kogoś z NewAge, rozmawialiśmy i tak oto zaczęła się moja przygoda z Wami Uśmiech

Ehh to będzie na tyle Uśmiech Może ktoś to przeczyta.
Pozdrowienia dla byłych członków SG Uśmiech

Odpowiedz

Siemanko z tej strony Sagur ! Pochodzę z Krakowa gdzie mieszkam do dziś . Za pare dni będę miał już 18 lat Duży uśmiech czyli obecnie jeszcze 17 . Uczęszczam do technikum o profilu informatycznym co też wiąże się z moimi zainteresowaniami komputerowymi . Lubię też czasem pograć z kumplami w piłkę nożną oraz chodzić ze znajomymi na imprezy ! ;D to chyba tyle wam wystarczy ! więcej się dowiecie o mnie podczas grania zemną! Duży uśmiech

Odpowiedz

Cześć. Nazywam się Jakub i mam 19 lat. Pochodzę z Ostródy. Swoją przygodę z flyff zacząłem w czasach kiedy było v11. Miałem wtedy knighta 105 lvl. Teraz wróciłem do gry. Chodzę do technikum o profilu: Technik Ekonomista, wiążę z tym przyszłość, akurat jestem w klasie maturalnej. Moją pasją jest kolarstwo, lubię jeździć rowerem spore dystanse. Lubię posłuchac muzyki, oglądnąć jakiś film, spotkać się z przyjaciółmi. To by było na tyle.

Pozdrawiam,
shox

Odpowiedz

(01-14-2013, 02:01)JoeLevis napisał(a):  Nazywam się Filip, mieszkam w Warszawie, Bournemouth i Kielcach, chodzę tu do Technikum Realizacji Dźwięku, we FlyFF'a cisnę od początku v.6 jak jeszcze PD i więzienie było , przesiedziałem w WhiteEagles, BlackCompany, byłem jednym z liderów LastRevolution (dawne SD), potem sprzedałem kasę z pomocą Duna, ale jednak wróciłem do gry Uśmiech Poza tym gram dużo na gitarze elektrycznej, akustycznej, basowej, harmonijce ustnej itd., Język
Dla wyjaśnienia ten gość nigdy nie był liderem wspoliderem LR prawowitymi liderami założycielami gildii byli Psychol aka Tomek-> Bilo->Kondzio-> Ja nikt poza tym nie było żadnych wspoliderow.

Odpowiedz

(01-30-2014, 02:36)Dun napisał(a):  
(01-14-2013, 02:01)JoeLevis napisał(a):  Nazywam się Filip, mieszkam w Warszawie, Bournemouth i Kielcach, chodzę tu do Technikum Realizacji Dźwięku, we FlyFF'a cisnę od początku v.6 jak jeszcze PD i więzienie było , przesiedziałem w WhiteEagles, BlackCompany, byłem jednym z liderów LastRevolution (dawne SD), potem sprzedałem kasę z pomocą Duna, ale jednak wróciłem do gry Uśmiech Poza tym gram dużo na gitarze elektrycznej, akustycznej, basowej, harmonijce ustnej itd., Język
Dla wyjaśnienia ten gość nigdy nie był liderem wspoliderem LR prawowitymi liderami założycielami gildii byli Psychol aka Tomek-> Bilo->Kondzio-> Ja nikt poza tym nie było żadnych wspoliderow.

Czepiasz się posta osoby, które od ponad roku nie była na forum. BRAWO!

@down
Ci co grali kiedyś - albo wiedzą jak było, albo nawet nie wiedzą o istnieniu gildii.
Nowi - nie zmienia im to niczego, bo i tak nie znają tych nazw, więc mają to gdzieś.

Swoją drogą, jeśli o osobie z własnej gildii mówisz "ten gość" to to chyba nie była zbyt wybitna gildia za Twojej "kadencji" Uśmiech
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

(02-01-2014, 01:37)Suowik napisał(a):  
(01-30-2014, 02:36)Dun napisał(a):  

Czepiasz się posta osoby, które od ponad roku nie była na forum. BRAWO!

No i? Ktoś pomyśl ze był i będzie pierdolił takie rzeczy nikt z nas z dawnych czasow nie gra niech nowi ludzi wiedza co i jak .

Odpowiedz

Witam wszystkich Uśmiech Otóż tak, nazywam się Rafał ale częściej słyszę od ludzi "Tkoczó". Mieszkam w Wodzisławiu Śląskim. Mam za 2 dni 17 lat (Tak w Walentynki). Chodzę do szkoły zawodowej jako fryzjer, jest to moja pasja jak i hobby. We flyffie mam dość długi staż. Gram od bodajże v7. Od początku server Glaphan, później zmieniony na Kargo. Byłem pierw w gildii BoCiZajebie, miła atmosfera i w ogóle ale liderka przestała grać i się wszystko posypało i przeszedłem do jednej z lepszych gildii na serverze "Nightfall". Mam ponad 90M elementor i ponad 100lvl Rma. Przenoszę się na Tanuki z racji, że na Kargo jest naprawdę garstka polaków a tutaj chciałbym dołączyć do waszej gildii "NewAge". Jak na razie jeszcze nie wiem kim będę grał ale RMa robię na 100% jak zawsze Duży uśmiech
Pozdrawiam:
Tkoczó

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.