Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poznajmy się bliżej <3

AniołHejka. Dzisiaj dołączyłam do gildii i na forum. We Flyff'a grałam dawno temu ale wróciłam do gry w zeszłym tygodniu i stwierdziłam ze jestem zacofana i nie mogę się połapać w tych nowych rzeczach więc mam nadzieję, że mi pomożecie XD. A tak krótko o mnie to : mam 18 lat, mieszkam w Paczkowie (okolice poznania), interesuje się Mangą, Anime (jee Otaku to ja) oraz maluje obrazy, które jak mi się uda to sprzedaje. To by bylo na tyle :3Anioł

Odpowiedz

JEZU ^^ Mam kolezanke ;D

Odpowiedz

Siema, nazywam się Krzysztof, interesuję się mangą/anime, moim hobby jest kolekcjonowanie tabaki.
Zacząłem grać we Flyffa parę dni temu więc jestem jeszcze newbie Oczko
[Obrazek: sygnanaforums.png]

Odpowiedz

Witamy w naszych skromnych progach, pytaj się o wszystko czego nie wiesz ktoś na pewno pomoże.
~ Czy nie zastanawia ich, dlaczego wciąż rośnie liczba zabójstw, samobójstw, liczba narkomanów? Nie zastanawia ich to? Czy nie rozumieją, że... więcej młodych ludzi bierze kokę niż otrzymuje dyplomy?

Tupac Amarou Shakur

Odpowiedz

A ja też się przedstawię więc nazywam się Kamil mam 20 lat i z zawodu jestem piekarzem pracuje w swoim zawodzie jak mam czas to wbijam na flaja lubię palic zielsko i pić wóde a tak to jestem bardzo spokojny Oczko

Pozdrawiam Epoy

Odpowiedz

Jak wszyscy to wszyscy ( Czekamy na przedstawienie się CiaPL- Naszego Leader'a ) Diabeł

Witam. Ja tak skromnie, nazywam się Paweł. Mam 11 lat haha... Jestem osobą spokojną i cichą.
W flaja gram już około 4lat (z przerwami). Aktualnie gram pod nickiem Tugeza (BJ).
To o mnie tyle. Pozdrawiam

Odpowiedz

Siema siema Nazywam się Marcin mam 20lat i zapierdoliłem całą kasę z flyffa dla Joego ;D Tylko i wyłącznie dlatego że dał on mi pasy później chciał wszystko sprzedać i zacząć ćpać, nie pozwolę mu na to gdyż dbam o jego zdrowie ;D
Bardzo lubie Ciaka, Epoya, Pigułkę, Potoopa, Tyczka i Kame Język
Niektórzy już nie grają ale to nic Duży uśmiech Mieszkam na zadupiu zwanym Piszczac i studiuję na AWFiS w Białej Podlaskiej. Nie lubię sportu ale to nie ważne xD Jak innych mozna mnie znaleźć teraz rzadko na flyff bo nie gram często gdyż mam zaliczenia. Po za tym moje dwa chary to: DiveQ i Insa Uśmiech
Pozdro i poćwicz Duży uśmiech

Odpowiedz

Jako, że jestem nowy na forum, a Rexen mi je przedstawił, to stwierdziłem, że wypadało by się przywitać ;D

Mam na imię Mateusz i jakoś w czerwcu stuknie mi już 20 lat. We Flaja grałem/gram od ponad 6 lat, pamiętając jeszcze v6/7. W swojej wieloletniej karierze Flyff'owicza byłem wieloletnim członkiem, a później ostatnim liderem(duchem nadal czuje się jej częścią tej gildii ^^) Starej Gwardii - gildii już zdecydowanie nie aktywnej, aczkolwiek nadal istniejącej. Obecnie jestem na końcowym etapie technikum informatycznego, mieszkam w Głogowie w woj. dolnośląskim, a w planach mam AiR na Politechnice Wrocławskiej. Interesuje się, jak po kierunku można się domyślać, informatyką, a głównie serwisowaniem sprzętu, osprzętowaniem, oprogramowaniem i systemami operacyjnymi. Z mniej monotonnych hobby, pasjonuje się popkultura japońską, czyli głównie mangą, anime oraz muzyką w tych samych klimatach - wyjeżdzam również często na fanowskie konwenty w Polsce, gdy jest taka sposobność i gotówka. Poza tym, działam sobie jaka osoba aktywna społecznie oraz wolontariusz.

We Flyff'a grałem swego czasu sporo czasu, a będąc w szeregach SG, nabrałem przyzwyczajenia do długich wypowiedzi, także nie karćcie mnie za to Oczko Grać przestałem jakoś rok temu, kiedy to już nic nie fukcjonowało na Flaju tak jak powinno poprawnie działać - za dużo hacków itd.
Gdybyście cokolwiek jeszcze chcieli się ode mnie dowiedzieć - walić śmiało Duży uśmiech

Pozdrawiam,

Rivido
132 LvL Hero Bow Jester on Tanuki - Vashed
[Obrazek: userbarsg.png]
[Obrazek: rivi.png]

Odpowiedz

Ahh ... Rivi <3

Odpowiedz

Siemka !!
A więc tak jestem nowy na forum.Nazywam się Kamil.Interesuje się programowaniem oraz grafika komputerową.W flyffa grałem dość dużo za czasów V16-V17 wiec chwile nie grałem i zauważyłem ze dość sporo się pozmieniało.Najbardziej odczuwalny dla mnie jest brak tego paska z informacjami(lvl,hp,mana itp). Od kilku dni gram na serwerze Mocomochi miałem grac na tanuki lecz ze względu na gospodarkę wole pozostać na moco. Mam nadzieje że znajdę tam też polaków(Mój nick: DevilAngelPL). Z forum będę korzystał dość często ponieważ jak już wspominałem dużo się zmieniło.
Pozdrawiam,
Kamil

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.