Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porady Maskotki

@Latino
zalezy o co zerwaliscie, jesli to bylo cos powaznego: brak milosci, zdrada, czy brak komunikacji - nie ma sensu do siebie wracac, znajdz se inna, malo to ich na tym swiecie? Duży uśmiech
jesli poprostu sie poklociliscie o chuj wie co (dziewczyny maja to do siebie ze od czasu do czasu musi pierdolnac focha za chuj wie co i rodzi sie z tego DUUUUZA klotnia) to poprostu z nia o tym porozmawiaj, powiedz co ci nie pasuje, wysluchaj jej zdania i dajcie sobie 2-ga szanse
@Edit
nie mowie ze klotnie wychodza tylko z inicjatywy dziewczyn, ale kierujac sie swoimi doswiadczeniami (jestem z dziewczyna juz 2 lata, 2-gie tyle ze soba swirowalismy) wiem ze to jednak dziewczyny maja te swoje cykle, od ktorych zalezy ich humor Uśmiech
Żółto-czerwony Białystok!

Odpowiedz

Tyczek - Ty jestes maskotka?

Ale zgadzam sie z Tyczkiem. Jak chcesz wiedziec wiecej to pisz na priw

Odpowiedz

Serce 

@Pigula
tak, jestem nowa maskotka

Odpowiedz

@Latino.
Jak to mój sąsiad gadał.. "Raz posuwasz królową, a raz bijesz konia"
A tak na poważnie.
Nie tak łatwo powiedzieć co możesz zrobić, dałeś mało informacji, nie wiemy jaka ona jest, z jakiego powodu się rozstaliście.
W tych sprawach, mając mało informacji - dawać rady jest niebezpiecznie.

Odpowiedz

@Litiel

Powód jest prosty pokłóciliśmy się z razem bo każdy w szkole się śmiał ze taki tempak jak ja może wyrwać taką ładną dziwczyne jak ona.I zawsze ktoś się z nas śmiał więc nie chcielismy sobie psuć opini wśród kolegów/koleżanek i zerwaliśmy . To chyba na tyle ;p.Jak coś będę dalej udzielał pytań ,jeżeli jeszcze cos wam potrzebne :-)

Odpowiedz

@Latino
mialem podobny problem, ogolnie jestem spokojnym czlowiekiem, moja postura (Pigulka nazwala mnie pakerem ;D) sprowadza sie do stereotypowego myslenia ze miesnie = 0 mozgu, cwicze dla siebie, jednak to nie znaczy ze jestem glabem (uczylem sie w jednym z lepszych liceów, dostalem sie na dobre studia), jak juz mowilem jestem z dziewczyna 2 lata, i na poczatku kolezanki tez smialy sie z niej ze poleciala na glupiego "miesniaka", ale wiesz co? zaczelismy razem imprezowac: ja z jej towarzystwem, i przy blizszym poznaniu zmienily o mnie zdanie Uśmiech, daze do tego ze "nie przejmuj sie tym co mysla o Tobie ludzie, oni za ciebie zycia nie przezyja", jesli twoja dziewczyna wie jaki jestes, i akceptuje cie takiego, to jest o co walczyc, ale jesli jak to ujales inni uwazaja cie za tepaka a ona zgadza sie z ich opinia to olej ja w pizdu Duży uśmiech | 2-ga sprawa moga tylko tak gadac bo ci zazdroszcza, dlatego psuja ci opinie ;d

WYRASTAM NA WUJKA DOBRA RADA W SPRAWACH MILOSNYCH HAHAHA Duży uśmiech

Odpowiedz

Jeszce zalezy w jakim ona wieku jest, bo czasami to one nie maja mózguuu

Odpowiedz

@Latino.
Załamujesz mnie. "Opinia publiczna to dziwka".
Będąc z dziewczyną i przejmując się tym co inni powiedzą to paranoja oraz szczeniackie zachowanie.
Ludzie gadają, zawsze gadali i będą gadać. I nie myśl sobie że biorę to z dupy.
Jakiś czas temu, byś mnie nie poznał. Ludzi zachowanie też znam, dużo gadali.
Jakbym w tedy miał się przejmować, tym co gadali i o tym z kim się spotykałem.
To bym w ogóle z domu nie wychodził.

"taki tempak jak ja" - gościu. Twoja szkoła z nią chodzi/ła czy Ty?
I teraz napiszę ogólnikowo. Wątpię że dotrze.
Uczcie się sami podejmować decyzje oraz kierować własnym życiem.
Bo nie ma nic gorszego niż stado baranów którego wódz powie mee, a reszta powtórzy.

Odpowiedz

Dziękuje wam za pomoc jak coś się potoczy w dobrej stronie to będę was informował Uśmiech

Tyczek tak wyrastasz na bardzo dobrego wujka :]

Odpowiedz

[Obrazek: 426421_148727101957793_939053411_n.jpg]

Jestem ruuuuuda ;D dla tych co nei widzieli na fejsbuku.

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.