Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pasuje to rozkręcić :)

Tęcza 

Siemka! Nie wiem jak wy ale ja bym to jakos wszystko rozruszal na jakims serwerze nie wiem czu US czy EU, namowilo by sie na pewno kogos na powrot do grania,chociaz wiadomo nie kazdy bedzie mial czas grac 24/7. Wzielo mnie po poprostu na granie i mysle ze moze uda sie kogos na granie we flyffa namowic (jak za starych lat) Duży uśmiech
Co wy na to ?

Odpowiedz

(08-17-2017, 09:14)baasik napisał(a):  Siemka! Nie wiem jak wy ale ja bym to jakos wszystko rozruszal na jakims serwerze nie wiem czu US czy EU, namowilo by sie na pewno kogos na powrot do grania,chociaz wiadomo nie kazdy bedzie mial czas grac 24/7. Wzielo mnie po poprostu na granie i mysle ze moze uda sie kogos na granie we flyffa namowic (jak za starych lat) Duży uśmiech
Co wy na to ?

Na mocomochi 6polaków razem ze mną Oczko Zapraszam, stworzyłem guild, jest pare mebelków. Nick w grze llMagicArrowll.
Lecz teraz jestem cały czas na postaci 1lvl, ponieważ jest inwazja Oczko Nick 1 lvla - CebulakNaInwazje.

Odpowiedz

@SnaipiK

Zareklamuj Gildie - taki fajny i uzyteczny dzial na forum w sektorze 'Mochomochi' ^^

Polecam! Uśmiech

Badz tym pierwszym!
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Szczerze?
Dopiero od tego roku flyff ma sens, ale... upadł za nisko. ;D
Obecnie patrząc po markecie to na CW jest grono aktywnych graczy, drugie w kolejności jest Tanuki (sprawdzone 30 minut temu).

Odpowiedz

(08-18-2017, 11:28)TediBear napisał(a):  @SnaipiK

Zareklamuj Gildie - taki fajny i uzyteczny dzial na forum w sektorze 'Mochomochi' ^^

Polecam! Uśmiech

Badz tym pierwszym!

Zrobie to jutro Duży uśmiech

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.