Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Assista, co dalej??

Witam,

Powróciłem do Flyffa po kilku latach, zrobiłem sobie Assista gdyż wybrałem go dla AOE które pozwoli mi szybko expić/farmic(Brak kasy na wiele)

Interesowało by mi kilka informacji:

- Aktualnie mam 10 statów rozdanych po równo w STA/STR/INT i nie wiem co dalej.
- EQ mam 15lvl dla Assista bez dodatków
- Peleryna z Eventu
- 16lvl assista wiec skille nierozdane(Heal na 3lvl żeby odblokować kolejne)
- Na koncie mam około 100k peneya (Questy + sprzedaż itemów)
- Brak Peta, zastanawiam się czy kupywać jajko na szybko czy zbierać na konkretnego peta rangi B/A(Myślałem nad STA lub STR)

Czy wszystko wybrałem dobrze i czy lepiej mi max'owac single target do momentu zyskania AOE skilla i restart statów pod full STA i skill AOE.
Czy lepiej po prostu robić czystego RM'a pod buffy i szukać ludzi którzy będą mnie expić??

Gram na nowo otwartym serwerze i nie mam kontaktów z potencjalnym tankiem czy kims kto mógłby mnie podexpic czy też współpracować.

Planuje na razie expić do momentu AOE i potem się zastanowić co dalej.
Aktualnie bije Boss Bangi ale prawdopodobnie pójde na Mutanty i poszukam jakiegoś party, wbije 20lvl dam w Buffa na STA i pójde do SM bić do momentu zyskania skilla AOE.

Co polecacie mi zrobić??
Dzisiaj będę grał po 15 do wieczora wiec chciałbym wbić tak 40-50lvl lub zrobić farmera na 53lvl i ubierać coś innego

Edit.
Postanowiłem iść w FULL STA, czekam na 1 skill AOE, robie reseta i robie FULL AOE/STA.

Jeśli ktoś będzie chciał pograć lub doradzić to zapraszam Uśmiech
Nick:Combo.
Serwer: Meteonyker

Odpowiedz

(12-09-2016, 08:51)Lordmalak napisał(a):  Witam,

Powróciłem do Flyffa po kilku latach, zrobiłem sobie Assista gdyż wybrałem go dla AOE które pozwoli mi szybko expić/farmic(Brak kasy na wiele)

Interesowało by mi kilka informacji:

- Aktualnie mam 10 statów rozdanych po równo w STA/STR/INT i nie wiem co dalej.
- EQ mam 15lvl dla Assista bez dodatków
- Peleryna z Eventu
- 16lvl assista wiec skille nierozdane(Heal na 3lvl żeby odblokować kolejne)
- Na koncie mam około 100k peneya (Questy + sprzedaż itemów)
- Brak Peta, zastanawiam się czy kupywać jajko na szybko czy zbierać na konkretnego peta rangi B/A(Myślałem nad STA lub STR)

Czy wszystko wybrałem dobrze i czy lepiej mi max'owac single target do momentu zyskania AOE skilla i restart statów pod full STA i skill AOE.
Czy lepiej po prostu robić czystego RM'a pod buffy i szukać ludzi którzy będą mnie expić??

Gram na nowo otwartym serwerze i nie mam kontaktów z potencjalnym tankiem czy kims kto mógłby mnie podexpic czy też współpracować.

Planuje na razie expić do momentu AOE i potem się zastanowić co dalej.
Aktualnie bije Boss Bangi ale prawdopodobnie pójde na Mutanty i poszukam jakiegoś party, wbije 20lvl dam w Buffa na STA i pójde do SM bić do momentu zyskania skilla AOE.

Co polecacie mi zrobić??
Dzisiaj będę grał po 15 do wieczora wiec chciałbym wbić tak 40-50lvl lub zrobić farmera na 53lvl i ubierać coś innego

Edit.
Postanowiłem iść w FULL STA, czekam na 1 skill AOE, robie reseta i robie FULL AOE/STA.

Jeśli ktoś będzie chciał pograć lub doradzić to zapraszam Uśmiech
Nick:Combo.
Serwer: Meteonyker

mały dmg będziesz miał na full sta na początku bez itemów. lepiej mieszankę.

Odpowiedz

Hmm, to moze STR Ringi i Pet + szukam avki pod STR i STA/DEF??

Wbilem 30lvl i potrzebuje 5-6 uderzen skillem zeby zabic grupe. Gdybym nie byl full STA to bym dosc mocno dostawal a zbieram po 10-12 mobow za kazdym razem.

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.