Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spam na skype, co robić?

Cześć , 

Sorry do wszystkich, którzy otrzymali ode mnie spam na Skype. Nie mam pojęcia skąd on się wziął. Dodałam w czwartek znajomego na skype, w sobotę nie wiem skąd spam trafił do 90% osób z mojej listy (nawet do tych, którzy mnie usunęli, a ja nadal mam ich na swojej liście) Normalnie używam skype 2razy w tygodniu na moich lekcjach niemieckiego no i napisze coś do kogoś okazjonalnie. 

Link pochodzi z Baidu.. nie wiem co w nim jest, bo nawet nie klikalam, kapnelam sie dopiero jak mi Magi napisał ze spam rozsyłam.. wtedy się zalogowalam i patrze, że faktycznie. Nic takiegi nie dostalam od nikogo i jestem pewna, że nie klikalam w żadne linki gdzieś. Stało się to na pewno na telefonie, bo mało co używam Skype na laptopie. W sumie to już 2razy mi samoczynnie " to coś" wysłało linki...za 2-im razem Magi go nie dostał... a dostał tez od kogoś z Webzenu, z osoby która nie używa tego konta od +/- roku..

Tyle co wyczytalam na internecie to, to że nawet zmiana hasła nie pomaga... usunelam prawie wszystkich znajomych i czekam czy to coś się powtórzy.. 

Mam antywirusa na tel od pół roku i nic nie wykryło, że mam jakiegoś wirusa czy coś . 
Czy polecacie coś co jeszcze mogłabym zrobić w tej sprawie? 
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

https://community.skype.com/t5/Security-Privacy-Trust-and/Link-to-quot-baidu-quot-website-sent-to-all-of-my-contacts/td-p/4461728

Nie tylko Ty masz ten problem. Nie wiem, czy coś na tym forum sensownego napisali, przeczytałem parę stron to wychodzi ze nawet mody skype'a nie ogarniają.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Chyba juz mi przeszlo po polaczeniu tel. ze Skype. Dostalam informacje, ze ktos sie zalogowal na moje konto. Jesli to nie bylam ja to prosili mnie abym zmienila haslo. No i pomoglo.. za chyba 3-im razem. Uśmiech
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

tak się to kończy jak zostawiasz telefon albo zapisujesz hasła na stałe :/

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.