Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie dungi teamem.

Cześć
Kolega pożyczył mi 3 konta z:
150 Seraph 82k hp sta, 160 inta. ma seta nie ma biżuterii.
150 Slayer 10k hp, pet z leechem +9, tiger , ma seta i bronie nie ma biżuterii.
135 Mentalist ma seta, nie ma biżuterii.

Jakie dungi mogę robić takim teamem żeby zarobić?

Odpowiedz

Prawda jest taka, że nawet OP mentalist jest... sam w sobie średni, troszkę go osłabili na przestrzeni lat- chociaż to, jak wygląda sprawa w V20 zweryfikuję sam.
Podam przykład, mój DMG Mentalist'em (na 130lv) na Razgul'u (z Arcan'em) RS'em i linkiem: 288k. Zdezorientowany
EQ: set na 125lv +40% ATT,  Baruna wand +20, perfect fox, 2x rudolph ringi, 2x intel +20, shield ponad +120 INT.

Dopiero z RM'em i Arcanist'em (który rzuca Cursed Mind, czyli dmg 2x) Mentalist robi robotę i dmg jest znośny.
Żeby szybko dropać mentalist'em potrzebujesz zatem Arcanist'a - czyli mnie, jeśli grasz na Tanuki Oczko

Z tego powodu skupiłbym się raczej na dungach, które dasz radę zrobić w sensownym czasie Slayer'em. Zabawa z Mentalist'em będzie czasochłonna: Taki Razgul ma więcej HP od niż Drakula, a DPS będzie podobny.

Zatem odpowiedzą na pytanie jest:
- Aminus (obydwa) pod warunkiem, że zrobisz sobie 121 lv Blade do dobijania (Slayerem bijesz, wylogujesz, a 121lv kończy bić moba).
- Wilds (obydwa) pod warunkiem, że zrobisz sobie 80lv M: Acro/Mag/asal BP i dobijać będziesz właśnie tym 80lv M.

Pozostałe dungi na low lv odrzucam, bo tam albo mob zmienia target, albo nie ma sensu tam dropać.
Natomiast na dungi +140lv też odrzucam, bo tam potrzebny jest Mentalist z wyższym lv, lub naprawdę OP blade ( w sensie jak masz dmg na Aminusie około 1m to się nadasz, w przeciwnym razie block rate i evasion rate za bardzo ograniczy dmg blade)

Odpowiedz

(08-19-2016, 12:48)CiaPL napisał(a):  Prawda jest taka, że nawet OP mentalist jest... sam w sobie średni, troszkę go osłabili na przestrzeni lat- chociaż to, jak wygląda sprawa w V20 zweryfikuję sam.
Podam przykład, mój DMG Mentalist'em (na 130lv) na Razgul'u (z Arcan'em) RS'em i linkiem: 288k. Zdezorientowany
EQ: set na 125lv +40% ATT,  Baruna wand +20, perfect fox, 2x rudolph ringi, 2x intel +20, shield ponad +120 INT.

Dopiero z RM'em i Arcanist'em (który rzuca Cursed Mind, czyli dmg 2x) Mentalist robi robotę i dmg jest znośny.
Żeby szybko dropać mentalist'em potrzebujesz zatem Arcanist'a - czyli mnie, jeśli grasz na Tanuki Oczko

Z tego powodu skupiłbym się raczej na dungach, które dasz radę zrobić w sensownym czasie Slayer'em. Zabawa z Mentalist'em będzie czasochłonna: Taki Razgul ma więcej HP od niż Drakula, a DPS będzie podobny.

Zatem odpowiedzą na pytanie jest:
- Aminus (obydwa) pod warunkiem, że zrobisz sobie 121 lv Blade do dobijania (Slayerem bijesz, wylogujesz, a 121lv kończy bić moba).
- Wilds (obydwa) pod warunkiem, że zrobisz sobie 80lv M: Acro/Mag/asal BP i dobijać będziesz właśnie tym 80lv M.
nie mam qs żeby robić nowe chary ;/
mam np. 108 master bp na yetti ale jakoś nie chce mi się go potem dlvlować ;/
myślałem nad jesterem albo drugim bp który ma 80lvl~ full str.
brak mi kasy na jakiekolwiek inwestycje muszę tym czym mam. da radę coś nimi zrobić?
jak bym miał jeszcze 140~ arcanista to opłaca się bić Razgula? na 100% nie będzie pewnie nawet 100k ale to zawsze coś?

Odpowiedz

Bladym też Europka, ale niech dorobi trochę HP. Ja mając 14k HP ani razu tam nie padłem.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

(08-19-2016, 14:31)Suowik napisał(a):  Bladym też Europka, ale niech dorobi trochę HP. Ja mając 14k HP ani razu tam nie padłem.

Tylko skąd. Może sprzedam noctisa i kupię jakąś cloak czy coś innego Co daje hp. Mogę też bulla urzyc.

Odpowiedz

champion set (jewelki) daje 20%hp bodaj. Możesz też na dunga uzyć jakiegoś grilleda.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

no champion były najlepszy ale takie ceny sobie wołają że to masakra

Odpowiedz

(08-19-2016, 18:14)frems napisał(a):  no champion były najlepszy ale takie ceny sobie wołają że to masakra

Zawsze możesz próbować go sam wydropić z Razgula (Lv133 boss) :)

http://flyff-wiki.webzen.com/wiki/(General)_Razgul
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

(08-19-2016, 12:55)frems napisał(a):  nie mam qs żeby robić nowe chary ;/
brak mi kasy na jakiekolwiek inwestycje muszę tym czym mam. da radę coś nimi zrobić?
jak bym miał jeszcze 140~ arcanista to opłaca się bić Razgula? na 100% nie będzie pewnie nawet 100k ale to zawsze coś?

To jak chcesz bić tym, co masz teraz to tylko blad'em Europkę- może nie padniesz, ale ja bym HP podreperował, czy to CS'ownią (Grilled Eel), czy to EQ, czy to po prostu Jar'em Oczko

Podejrzewam, że ubijesz Razgul'a dłużej, niżbyś robił całego Aminusa, a lotnie i tak gorzej. Kiedyś go z ciekawości biłem. Po miesiącu stwierdziłem, że nie ma sensu Uśmiech

Odpowiedz

(08-19-2016, 19:39)CiaPL napisał(a):  
(08-19-2016, 12:55)frems napisał(a):  nie mam qs żeby robić nowe chary ;/

To jak chcesz bić tym, co masz teraz to tylko blad'em Europkę- może nie padniesz, ale ja bym HP podreperował, czy to CS'ownią (Grilled Eel), czy to EQ, czy to po prostu Jar'em Oczko

Podejrzewam, że ubijesz Razgul'a dłużej, niżbyś robił całego Aminusa, a lotnie i tak gorzej. Kiedyś go z ciekawości biłem. Po miesiącu stwierdziłem, że nie ma sensu Uśmiech

tylko Razgula dam radę? bo aminusa pewnie nie, bez jara;/

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.