Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
80lv M BP- Solo Wilds

Pet? 108BP full STA? To ani porządnego dmg nie będzie miało, ani porządnego asaala. Pet nie leczy przy skillach (asaal odpada). A Lv108 ma gorszy drop rate niz Lv80.

Ceny... Od 300-400m (wandy/2h miecze) po niecałe 10b (axy). Z tego co kojarzę, dawno axów nie widziałem. Łuk ostatnio za 5b mi mignął.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

(08-20-2016, 01:28)Suowik napisał(a):  Pet? 108BP full STA? To ani porządnego dmg nie będzie miało, ani porządnego asaala. Pet nie leczy przy skillach (asaal odpada).  A Lv108 ma gorszy drop rate niz Lv80.

Ceny... Od 300-400m (wandy/2h miecze) po niecałe 10b (axy). Z tego co kojarzę, dawno axów nie widziałem. Łuk ostatnio za 5b mi mignął.

Bp bym zrobił nowego na 80lvl na razie.
Pet do YJ.
Myślę co zrobić z tego 108 BP. Nie mam pojęcia do czego będzie mi potrzebny ;/

Odpowiedz

Pet do YJ?

Po 1. Khan atakuje tanka nie YJca, to po co leczenie?
Po 2. YJ atakuje ze skilla (HoP, czy jak on się teraz nazywa...), w przeciwnym wypadku może powodować odrzut Khana i przerzucenie się z tanka na YJca.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

(08-20-2016, 01:35)Suowik napisał(a):  Pet do YJ?

Po 2. YJ atakuje ze skilla (HoP, czy jak on się teraz nazywa...), w przeciwnym wypadku może powodować odrzut Khana i przerzucenie się z tanka na YJca.

można pełną nazwę tego skila?

Odpowiedz

(08-20-2016, 01:40)frems napisał(a):  

Hit of Penya... Kiedyś.
Teraz nie wiem, nie chce mi się już logować.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

(08-20-2016, 01:45)Suowik napisał(a):  
(08-20-2016, 01:40)frems napisał(a):  

Hit of Penya... Kiedyś.
Teraz nie wiem, nie chce mi się już logować.

biłeś wildsa YJ?
Jeżeli YJ też bije się skilem to chyba lepiej zrobić Asala.

Odpowiedz

(08-20-2016, 01:48)frems napisał(a):  biłeś wildsa YJ?

Asal jest potężny, ale ma spory cooldown, HoP jest słabszy, ale YJ nadrabia dodatkowo skill'ami, które robią jako taki DMG- w przeciwieństwie do BP, którego pozostałe skill'e są raczej mierne (no chyba, że masz full dct INT AoE BP i zasuwasz AoE z prędkością światła z action slota).

Osobiście robiłem solo dungi dwoma charami: YJ (przez ponad rok grałem tylko nim i tylko farmiłem) i BP.
YJ'cem szybciej dochodziłem do khana, a BP szybciej zabijał khan'a. Delikatna korzyść na stronę YJ, ale to była raczej kwestia EQ- bo YJ był moim głównym charem, a BP dokładką.

W zasadzie to odwalony BP zabije khan'a najszybciej, wystarczy 1 asal Uśmiech

Btw, nie offtopujcie, bo się robi strasznie nieczytelnie.

Odpowiedz

(08-20-2016, 12:58)CiaPL napisał(a):  
(08-20-2016, 01:48)frems napisał(a):  biłeś wildsa YJ?

Asal jest potężny, ale ma spory cooldown, HoP jest słabszy, ale YJ nadrabia dodatkowo skill'ami, które robią jako taki DMG- w przeciwieństwie do BP, którego pozostałe skill'e są raczej mierne (no chyba, że masz full dct INT AoE BP i zasuwasz AoE z prędkością światła z action slota).

Osobiście robiłem solo dungi dwoma charami: YJ (przez ponad rok grałem tylko nim i tylko farmiłem) i BP.
YJ'cem szybciej dochodziłem do khana, a BP szybciej zabijał khan'a. Delikatna korzyść na stronę YJ, ale to była raczej kwestia EQ- bo YJ był moim głównym charem, a BP dokładką.

W zasadzie to odwalony BP zabije khan'a najszybciej, wystarczy 1 asal Uśmiech

Btw, nie offtopujcie, bo się robi strasznie nieczytelnie.

Ile można z asala wyciągnąć ? Wiadomo że eq będzie pewnie drogie.
Bp robiłeś 3rd joba i dlvl czy tylko do 80m?

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.