Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
80lv M BP- Solo Wilds

Osobiście uważam, że nie ma lepszej postaci na solo wilds'y od YJ/Ranger (dark illusion powoduje, że łatwo idzie uciec od root'a mobów), na drugim miejscu stawiam BP za to, że ma asal'a i niskim kosztem idzie zrobić mu solidne HP.

Pozostawiam kwestię otwartą, czy takie solo akcje BP'kiem mają sens?
Jeśli nie to dlaczego, a jeśli tak, to jakie buildy polecacie i EQ?

Odpowiedz

(08-18-2016, 11:14)CiaPL napisał(a):  Osobiście uważam, że nie ma lepszej postaci na solo wilds'y od YJ/Ranger (dark illusion powoduje, że łatwo idzie uciec od root'a mobów), na drugim miejscu stawiam BP za to, że ma asal'a i niskim kosztem idzie zrobić mu solidne HP.

Pozostawiam kwestię otwartą, czy takie solo akcje BP'kiem mają sens?
Jeśli nie to dlaczego, a jeśli tak, to jakie buildy polecacie i EQ?
możesz pokazać swojego asala eq?

Odpowiedz

Ja miałem hybrydę: 1vs1 i asala w jednym. Uśmiech
Alext set+8 z awakami do MP, z czasem został przekazany dalej i zastąpił go rody set z awakami do MP. Asal był mierny-40-50k. W średnim EQ idzie zrobić lekko 80k-100k (Każda część +450 MP).
U mnie kosztem asal'a wzrosło HP i dmg z 1vs1, na weekend zrobię upload filmów, gdzie widać część mojego EQ i to jak biję solo Uśmiech

Odpowiedz

(08-19-2016, 13:01)CiaPL napisał(a):  Ja miałem hybrydę: 1vs1 i asala w jednym. Uśmiech
Alext set+8 z awakami do MP, z czasem został przekazany dalej i zastąpił go rody set z awakami do MP. Asal był mierny-40-50k. W średnim EQ idzie zrobić lekko 80k-100k (Każda część +450 MP).
U mnie kosztem asal'a wzrosło HP i dmg z 1vs1, na weekend zrobię upload filmów, gdzie widać część mojego EQ i to jak biję solo Uśmiech

ok. niby mogę mieć eq co gość wali po 100k asalem ale nie wiem czy jest sens.

Odpowiedz

(08-19-2016, 13:14)frems napisał(a):  
(08-19-2016, 13:01)CiaPL napisał(a):  Ja miałem hybrydę: 1vs1 i asala w jednym. Uśmiech

Jeśli masz tanka, nie ma sensu inwestowania w lepsze (a dużo droższe) EQ. Byle awaki do MP w połączeniu z build'em full str dadzą Ci te 100k, więc po co przepłacać za czyjeś EQ.

Odpowiedz

(08-19-2016, 19:41)CiaPL napisał(a):  
(08-19-2016, 13:14)frems napisał(a):  

Jeśli masz tanka, nie ma sensu inwestowania w lepsze (a dużo droższe) EQ. Byle awaki do MP w połączeniu z build'em full str dadzą Ci te 100k, więc po co przepłacać za czyjeś EQ.

czyli najlepiej zrobić awake w vargant seta tylko dobre knuckle?
a co myślisz na YJ do wildsa?
warto aż tak żeby wbić 3rd joba i zrobić dlvl albo i bez tego?

Odpowiedz

Moj Lv80 BP, build full STR, bez zabawy kostkami.

Kod:
Vagrant Helm +750MP +13INT
Vagrant Suit (2/2  +14%MP) +500MP +20atk
Vagrant Gauntlet +750MP
Vagrant Boots +700MP
Lv27 Knuckle +450MP +17STR -1INT
Vagrant Shield +19INT +22STR

STR+8 Cloak
Maska +10STR +10INT
CS +7INT +7STR
Jewellery +34STR +300AddDmg (demole) + 227MP

Z tym zestawem wyciągam 278STR i 4775MP bez buffa, 298STR, 4980MP z mentalem/beefem.

Z Clocksa (Lv68 mobek zaraz za Darkon) wyciągam takiego asaala (z tym buffem):
[Obrazek: flyff00009.jpg]

Serio nie trzeba wiele na w miarę ogarniętego asaala jeśli nie musi tankować. Porównaj na tym mobku jeśli chcesz, bo na wildsa mi się teraz nie chce iść :P
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

(08-20-2016, 00:40)Suowik napisał(a):  Moj Lv80 BP, build full STR, bez zabawy kostkami.

Kod:
Vagrant Helm +750MP +13INT
Vagrant Suit (2/2  +14%MP) +500MP +20atk
Vagrant Gauntlet +750MP
Vagrant Boots +700MP
Lv27 Knuckle +450MP +17STR -1INT
Vagrant Shield +19INT +22STR

STR+8 Cloak
Maska +10STR +10INT
CS +7INT +7STR
Jewellery +34STR +300AddDmg (demole) + 227MP

Z tym zestawem wyciągam 278STR i 4775MP bez buffa, 298STR, 4980MP z mentalem/beefem.

Z Clocksa (Lv68 mobek zaraz za Darkon) wyciągam takiego asaala (z tym buffem):
[Obrazek: flyff00009.jpg]

Serio nie trzeba wiele na w miarę ogarniętego asaala jeśli nie musi tankować. Porównaj na tym mobku jeśli chcesz, bo na wildsa mi się teraz nie chce iść Język

Dzięki. Na wildsa need mastera?
108bp full sta bilst 8 28%hp da radę wildsa stankowac?

#EDIT

A co z yj? Mam 70bj mógłbym wbić mu mastera za jakiś czas i nim bić?

Odpowiedz

Jest wilds zwykły (zwykłe Lusaki) gdzie nie trzeba, jest też masterski (Crystal Lusaka) gdzie master obowiązkowy.

Nie wiem czy da radę, ja z takim BPkiem mając RMa ze 150k HP ubijam Khana 3 asalami? Albo 4... Bez HC. W tym czasie nie muszę się leczyć, zanim mi zbije HP wyrobię go zabić. Musisz sam sprawdzić ile ustoi i raczej na pewno zaopatrzyć się w jakieś mocniejsze leczenie (remantisy, jakieś inne eventowe) jakbyś jednak miał padać.

#EDIT
YJ... YJ jest fajny bo ma DI, znika i ładnie przechodzi. Nie wiem jak wygląda sam dmg na Khanie, z tego co kojarzę bije słabiej. Jeśli tak - leczenie jeszcze bardziej wskazane.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

(08-20-2016, 01:20)Suowik napisał(a):  Jest wilds zwykły (zwykłe Lusaki) gdzie nie trzeba, jest też masterski (Crystal Lusaka) gdzie master obowiązkowy.

Nie wiem czy da radę, ja z takim BPkiem mając RMa ze 150k HP ubijam Khana 3 asalami? Albo 4... Bez HC. W tym czasie nie muszę się leczyć, zanim mi zbije HP wyrobię go zabić. Musisz sam sprawdzić ile ustoi i raczej na pewno zaopatrzyć się w jakieś mocniejsze leczenie (remantisy, jakieś inne eventowe) jakbyś jednak miał padać.

#EDIT
YJ... YJ jest fajny bo ma DI, znika i ładnie przechodzi. Nie wiem jak wygląda sam dmg na Khanie, z tego co kojarzę bije słabiej. Jeśli tak - leczenie jeszcze bardziej wskazane.

do leczenia byłby pet z soul leechem, może by dał radę.
ile na tanuki są warte lusaki? wiem że na lykanie ceny będą inne ale to zawsze jakiś sposób żeby spr. czy jest sens Uśmiech

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.