Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosze o wycene

Hejo ,

Ile noze kosztowac nox set clean albo z piercem na suitcie

Ancient 1h axe i czy oplaca sie 2 sztuki nosic czy jak mam vampa +14%icd to na poczatek starczy bo anc pewnie drogi dosc

Bizuteria dla bladego jaka najlepsza w rozsadnej cenie , mam vigory+9 idemole +12

Jaki cloak i jego cena ewentualna

Odpowiedz

Po co nox? Noś vagranta z awakami Uśmiech Chyba że masz możliwość lepszego seta z dobrymi awakami.

Antek nie wiem ile stoi. Zawsze sie oplaca dwie sztuki nosic, pytanie czy bardzo Ci bedzie przeszkadzac, ze masz tylko jednego. Bo wiesz, możesz i wcale ich nie brać, ale to chyba bez sensu?

Ja latam w garnetach i demolkach. Najlepszy dla średniego bladego. Jak będziesz już uber pr0 bladym to możesz myśleć o innych zestawach.

Cloak... Albo CoD, albo (jeśli masz odpowiednio dużo ATK) Kuma. Później Dragonka.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

(07-16-2016, 18:05)Sahu napisał(a):  Hejo ,

Ile noze kosztowac nox set clean albo z piercem na suitcie

Ancient 1h axe i czy oplaca sie 2 sztuki nosic czy jak mam vampa +14%icd to na poczatek starczy bo anc pewnie drogi dosc

Bizuteria dla bladego jaka najlepsza w rozsadnej cenie , mam vigory+9 idemole +12

Jaki cloak i jego cena ewentualna

Demole x2, posiadam +14(2b) i +13(1.8b)
Garnet Ring +3 (8-10b), posiadam +10 (15b chyba dałem)
Cloak of the Dragon (dałem 10b)
Vigor Ring +15+ (dałem 3b za +15)
Twilight Mask 2014/Taeguk Mask 2014 (3b)

Co do wyceny, są lepi ode mnie xD

No i pytanie, czy chcesz kupić legendary ^^
[Obrazek: 1993302]
Kontakt: GG:54919549
Steam: Kowal ∠๑

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.