Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z CS GO

Cześć, mam pewien problem [usunięto] Ściągnałęm go z [usunięto]  Po wczytaniu instalatora gry wyświetla się błąd "nie jest prawdiłową aplikacja win.32." Na tym komputerze mam zainstalowany system Windows XP 32 bit. Na komputerze  kumpla on działa, ale on korzysta z Windows 7. Myslę ,że to wina systemu. Da się w tę gierkę pograć na XP?
Proszę mnie nie hejtować, chcę ją pobrać w celu sprawdzenia płynności tej gry na moim sprzęcie. Jeśli będę zadowolony, to kupię ją na steam Oczko

Odpowiedz

Zmien zgodnosc na win xp lub inny, jak nic to nie da jruchom jako administrator. Kumplowi to pomoglo, moze Tobie tez, jak nie to zainstaluj innego lub kup ode mnie steama, mam skiny o wartosci 130zl i G1. Sprzedaje ze wzgledu na brak dobrych odczuc, powiem wproat - wkuewiam sie Oczko

Pozdrawiam Uśmiech
[Obrazek: 1993302]
Kontakt: GG:54919549
Steam: Kowal ∠๑

Odpowiedz

https://support.microsoft.com/pl-pl/kb/315589

PS. Spam alert'er wykrył, iż użytkownik to prawpodobny BOT- faktycznie, nie pomylił się, ten sam post (i avatar) jest w wielu miejscach w necie Oczko

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.