Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E-khem :)

1. Poszukuję "Teba set"
2. Jak ktoś ma zbędne itemy to zapraszam, chętnie przyjmęJęzyk
3. Jak ktoś ma do sprzedania (w miarę tanio xd), jakiegoś pełnego fashiona dla maga, maskę, itp. to zapraszam Język
4. Poszukuję "Ahes Set"/"Ropang Set" - Tutaj musicie mi doradzić Uśmiech
5. Kupię świstek, który obniża poziom broni o 10 lvl, jak jest w miarę tanio to x5, gdy ktoś pomoże dobrać seta powyżej  Uśmiech
6. Jeden ring do inty +10 i jakiś zestaw biżu (Dopytam Cia xd)
[Obrazek: 1993302]
Kontakt: GG:54919549
Steam: Kowal ∠๑

Odpowiedz

Jewel/Biżuteria: Adept 4 części + zwykły intel ring (bo DCT potrzebne jest).

Teba jest zbędna, ja bym pakował raczej w vagrant set'a, a po masterce przerzucił się na AoE (i wtedy bloody set).
No chyba, że masz 125lv (i jesteś 1vs1) i kupę kasy, wtedy kupuj: Reffiro/Rephira ( -20% kosztu MP,20% MP, +20% DCT/DMMT, INT +20).

Odpowiedz

(06-06-2016, 21:47)CiaPL napisał(a):  Jewel/Biżuteria: Adept 4 części + zwykły intel ring (bo DCT potrzebne jest).

Teba jest zbędna,  ja bym pakował raczej w vagrant set'a, a po masterce przerzucił się na AoE (i wtedy bloody set).
No chyba, że masz 125lv (i jesteś 1vs1) i kupę kasy, wtedy kupuj: Reffiro/Rephira ( -20% kosztu MP,20% MP, +20% DCT/DMMT, INT +20).

Dzięki, a co z resztą podpunktów? Język
[Obrazek: 1993302]
Kontakt: GG:54919549
Steam: Kowal ∠๑

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.