Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hej, pomozecie?

Cześć, chciałbym zagrać we flyffa lecz nie wiem jak zacząć. Nastawiłem się na grę magiem, ale podobno na rynku nowicjuszom jest trudno ze względu na brak finansów. Poradzi mi ktoś jak dobrze grać magiem i jak zarobić bym mógł kupić sobie set (tak to się nazywa?) z różdżką na 60 poziom? Skoro przy ubiorze jesteśmy, to możecie doradzi, który mam wybrać - jestem kompletnie zielony. Jak bym wybierał drugorzędną magie, to wybrałbym tą psychiczną (nie znam nazwy). Mniej więcej poczytałem na internecie na ten temat, ale za dużo nie wiem.

Ps. Jakby ktoś miał coś zbędnego, cokolwiek do wydania, byłbym wdzięczny za podarowanie, zawsze to parę zł do przodu Uśmiech
[Obrazek: 1993302]
Kontakt: GG:54919549
Steam: Kowal ∠๑

Odpowiedz

Poczytaj forum a wszystko znajdziesz. Mag aktualnie jest najtańsza postacią, ponieważ prawie nikt nią nie gra. Podobnie przez małe zainteresowanie sety są tanie (jeśli w ogóle ktoś je sprzedaje), ale bardzo latwo samemu skąpletować set poprzez bicie potworów i szukanie tego co potrzebujesz. Dopiero po 60lvlu robisz Quest gdzie określasz szczegółowo kim chcesz grać. Masz do wyboru - Psykeeper lub Elementor.

Topick powinien być przeniesiony z działu forum na dział gry.
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.