Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pelerynka

Dobra, od razu piszę że nie ogarniam angielskich poradników. Moim pytaniem jest, jak dostać tę pelerynkę z gildii? Krok po kroku i gdzie co jest, bo nie ogarniam niektórych rzeczy jeszcze.

Odpowiedz

Musisz być w gildii, która ma logo. Następnie lider musi te pelerynki stworzyć w GW - Guild Warehouse (dostępne z poziomu NPC depozytu na s1). Opłata za stworzenie jest w penya, raczej drobne. Wtedy też on je rozdaje lub (jeśli dana osoba ma możliwość wyjmowania z GW) można wziąć ją samemu z GW.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Trzeba być w Gildii z logiem. Gildia musi mieć chyba 100 000 penya contributed w gildii (lub więcej), guild leader musi kliknąć na "Cloak" (NPC -> Guild Warehouse -> Cloak) i po kliknieciu pelerynka pojawi się jako item w Guild Warehouse, upewnij się, że jest tam jedno miejsce na to. Guild leader może ją wyjąć ale nie jest ona tradeable (czyli nie mozna jej dawać z postaci na postać) jeśli nie jesteś liderem albo jesteś ale chcesz pelerynke na inną postać, to musisz dać uprawnienia postaci do wyjmowania rzeczy z Guild Warehouse, czyli np. zmienić rangę postaci w Guild Window (przycisnij G), lub mozesz dać uprawnienia do wyciagania rzeczy dla danej rangi (możesz na chwile lub na stałe ustawić wyjmowanie rzeczy przez członków gildii). Jeśli jeszcze coś jest nie jasne to pytaj Uśmiech
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Od kiedy nie jest tradeable? Zawsze dostawałem ją od lidera, nie dadzą praw randomom przecież.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

No nie wiem od kiedy, ale tak jest bynajmniej u mnie nie dało się tradowac (w tym roku). Można sprzedać w NPC, otworzyć sklep i sprzedać, czy też w vendorze. Ale tradowac się niestety nie da.
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.