Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.
REJESTRACJA

 • 0 głosów - średnia: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
[Rekrutacja] Pracuj dla WEBZEN!
 
#1
Informacja 

[Obrazek: 19022016_151905_webzen-recruitment-rappe...551450.jpg]


Drodzy gracze i przypadkowi widzowie tego forum,

Przyłącz się do zabawy i zostań członkiem Webzen Team'u!. My zatrudniamy osoby z pasją do grania, ludzi ze smykałką do biznesu i z wielkim talentem.

Czy kiedykolwiek chciałeś/łaś połączyć pasję do grania z zawodem? To jest właśnie ten czas, na który czekaliście!

Ten temat jest do osób, które chciałyby podjąć pracę w Europejskim biurze WEBZEN i stać się częścią Gaming Company! My z WEBZEN uważamy, że najlepszą opieką, nad grami, możesz otoczyć właśnie TY - Gracz z naszego forum! My oczekujemy, że gracz zna jedną lub więcej naszych gier od środka i jest zaprzyjaźniony z naszym portalem. Ale pamiętaj! To nie jest prawdziwa praca, a nie gra lub wolontariat!

Poniżej można znaleźć oferty pracy dla Webzen. Zachęcamy do wysyłania nam waszych CV, jeśli jesteś zainteresowany/a jakąkolwiek pozycją z listy. Jeśli nie widzisz żadnej oferty dla siebie, ale uważasz, że byłbyś/byłabyś dobrym dodatkiem do naszej rodziny, nie krępuj się i wyślij nam swoje CV!

O to Kilka ważnych rzeczy zanim złożysz swoje CV:
 • Jeśli widzisz na liście "@Dublin Office" oznacza to, że dane stanowisko znajduje się w Dublinie, Irlandii i aby podjąć pracę, będziesz musiał przeprowadzić się tutaj aby pracować w naszym biurze.
 • Ze względu na to, że wszystkie aplikacje zbierane są w jednym miejscu, my wiemy, że oczekujecie szybkiej odpowiedzi, dlatego wysyłanie nam kilku aplikacji nie przyśpieszy nam ich sprawdzania.
 • Może się tak wydarzyć, że dane miejsce może już zostać przydzielone jednemu z was, ale pomimo to twoja aplikacja nadal może być w naszym archiwum, dlatego będziemy trzymać twoje CV do momentu zwolnienia się miejsca. Jeśli życzysz sobie, aby twoje CV zostało usunięte z naszej bazy danych, napisz to w w podaniu. (Usuniemy je po rekrutacji)

Lista wolnych miejsc (kliknij w daną ofertę, aby przejść do oficjalnej strony i dowiedzieć się więcej o kwalifikacjach potrzebnych w danym kierunku)

 1. Game Publishing Specialist GERMAN | @ Dublin Office
 2. Game Publishing Specialist FRENCH | @ Dublin Office
 3. Localization Specialist FRENCH | @ Dublin Office
Jeśli uważasz, że jedno z powyższych stanowisk jest dla Ciebie idealne, wyślij nam swoje CV na adres e-mail : wzd-jobs@webzen.com

Nie ma tu stanowiska, w którym czuł byś się swobodnie, ale nadal uważasz, że byłbyś świetnym dodatkiem do naszego team'u? Wyślij nam swoje CV na adres e-mail : wzd-jobs@webzen.com

Żyjesz w Dublinie, ale uczysz się i nie możesz aplikować o pracę na pełny etat? To nie problem! WEBZEN oferuje również pracę we elastycznych godzinach pracy (od 2 tygodni do 6 miesięcy). Daj nam znać na adres e-mail : wzd-jobs@webzen.com

Czekamy na twoje aplikacje i mamy na dzieję widzieć Cię, wkrótce na rozmowie w naszym biurze!
[Obrazek: ivvxTG]
Odpowiedz


Facebook   Twitter   Reddit  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


  Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.