Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karty +% do czego służą? BP 1vs1 full str? Polacy na serwerach.

Cześć we flyffa zacząłem grać jakoś 7 lat temu z przerwami ale nadal się zastanawiam do czego służą te karty +3 np do czegoś albo 4% czegoś tam. Mam 60 lv bp na eu z guardianem i jakimś tam setem ale gówno bije full str nie wiem czym to jest spowodowane ale jak patrze czasem na filmiki jakiegoś youtubera co expi to moby na 3 hity kładzie o 5-10 lvl większe. A i jeszcze jedno gdzie jest więcej polaków bo na eu przez całą gre chyba tylko ze 2 spotkałem.

Odpowiedz

Ja gram na eu cw Uśmiech

nick: SzefJarzyna

Odpowiedz

Są 3 rodzaje kart:

• 2%, 3%, 4%, 7%, 10%- Jednego z: Attack, DEF, HP, FP, MP
    Wsadzane są do suit'a (główny pancerz)  robisz w nim "dziurki" na karty za pomocą moonstone- spalić się może zawsze, ale samo dodanie karty jest w 100% bezpieczne)
  • D,C,B,A,S (w takiej kolejności od najsłabszej). Te karty w zależności od elementu dodają:
    +STR i +% Ataku krytycznego (karty fire)
    +DEX i +% Szansy na atak krytyczny (karty electric)
    +INT i -% Czas zaklęć (karty water)+STA i  +HP (karty land)
    +% Prędkości ataku i +% Prędkości biegania.
    Karty wsadzane są do broni i tarczy, potrzeba jednak najpierw zrobić dziurkę za pomocą moonstone- może się spalić, ale samo wsadzenie kart jest w 100% bezpieczne
  • + Element (+1~+20)- ulepszasz nimi broń i suit'a. Na przykład atakując potwory wodne, warto jest mieć broń ulepszoną elektrycznością. Na potwory ziemne przyda się wiatr, i tak dalej, według poniższego schematu:
    [Obrazek: Fire.gif] > [Obrazek: Wind.gif] > [Obrazek: Earth.gif] > [Obrazek: Electric.gif] > [Obrazek: Water.gif] > [Obrazek: Fire.gif]

BP Full STR jest ogólnie słabą postacią w porównaniu do innych z 1vs1 jeśli chodzi o DPS (atak na sekundę). Będziesz bić więcej, jeśli uzyskasz wysoki współczynnik % Crit rate (szansę ataku krytycznego) i potem wpakujesz wszystko w % ICD/ADDOCH (obrażenia od ataku krytycznego).

Najwięcej aktywnych Polaków jest na CW (EU), a w drugiej kolejności na Tanuki (US).

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.