Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ochrona i bezpieczeństwo w grze

~Security and Stability Update~
Po ostatnich atakach na Clockworks server, Webzen postanowił zmienić w grze wyrzucanie rzeczy z inventory. Osoba, która przez cały weekend kopowiowała rzeczy, przez rzucanie ich na ziemie i niedopuszczanie graczy do bycia w grze, nie została złapana, a także itemy takie jak:
Rudolph Jawelery Set +20
Christamas Jawelery set +20
A/G/S/X Protect x99
Weapons +10 10/10 PRO AWAKES
Armor +10 PRO AWAKES
AUGS x99
S/10% Cards x99
Q Amps x99...
Nie zostały usunięte z servera. Na forum WEBZEN gracze stanowczo wskazują na ~ KazumiTanuki ~ który jest w to zamieszany, gdyż zaraz po starcie serverów zaczął sprzedaż za € powyższe zduplikowane rzeczy. NIE KUPUJ OD NIEGO! Nawet jeśli zmieni postać, i bedzie mieć te same rzeczy na sprzedaż. Miejmy na dzieję, że nowe zabezpieczenia pomogą graczom przed duplikatami.
Owszem, nowe zmiany przynoszą także negatywne skutki takie jak, dłuższe sortowanie rzeczy w inventory czy dłuższe usuwanie rzeczy podczas robienia awakening. Czasem mieliśmy za dużo rzeczy w inventory to wyrzucało się dla początkujących osób, które wybierały co chciały. Teraz będą musiały uczyć się jak zarobić swój pierwszy mln.

Jedyną opcją pozbycia się rzeczy z inventory jest uzycie opcji 'Bin' lub sprzedania do NPC. Jeśli chcesz przenieść rzeczy z postaci na postać musisz wybrać opcje 'Trade'.

Mamy nadzieję, że to nie zakłóci waszego dotychczasowego grania, ale przyniesie więcej korzyści!

Do zobaczenia w grze!

...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

[Obrazek: UuyeiOD.png]

Tak wyglądają ceny na serwerze CW (podane w Euro), itemy są w praktycznie nieograniczonej ilości, odpowiedzialny niejaki FlyffServices (nick z zagranicznego forum)

[Obrazek: mSDCeVG.jpg]

A tu kluska powyżej, od niejakiego  KazumiTanuki (nick z zagranicznego forum)

Webzen na chwilę obecną nic nie zrobił, oprócz uniemożliwiania nam, graczom crash'owania serwerów poprzez upuszczanie setek itemów na ziemię...

Odpowiedz

ostro :o
znalazlam ich na FB, nom.. to hakerska strona widac.

Odpowiedz

ja tego nie rozumie jakie kopiowanie jak wyrzuca coś na ziemie ?

Odpowiedz

W jednym poscie było napisane jak to robią.
Osoba A wyrzuca 99Augs, osoba B podnosi, robia 'crash' - server wraca do zdarzenia przed wyrzuceniem.. po Maintenance osoba A i B ma te rzeczy x2

http://forum.webzen.com/forum/en/flyff-english/flyff-general-discussion/1457131-clockworks-ban-wave
Posypaly się bany! Przedmioty zostały wyrzucone, a nawet osoby które kupily te rzeczy dostaną perm bana! Na każde konto, które to posiadało!

Odpowiedz

Już ludzie dostają bany. Efekty widać na Lykanie po osobach które używały jednego (głównego) konta na US i EU serverze. Dajmy im jeszcze z miesiąc czy kilka i każdy dostanie bana.
NIE POLECAM KUPOWANIA CZEGOKOLWIEK NA CW ZA REAL KASE! GROZI TO PERM BANEM!

Odpowiedz

Tutaj taki piękny post, dlaczego nie powinniśmy kupować rzeczy za real kasę. http://forum.webzen.com/forum/en/flyff-english/flyff-general-discussion/1486617-gold-sellers-item-sellers-and-the-consequences-of-their-use

Odpowiedz

No nie wierze, a teraz z powrotem można rzucać rzeczy na ziemię Język no to widać nic się nie nauczyli.. Język xD

Witamy duper'ów spowrotem xD

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.