Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe BuffPang'i

~Buffs~
[Obrazek: NPCMale024.png]
Flyff posiada od teraz nowe rodzaje buff'ów zalene od miejsca, gdzie znajduje się dany BuffPang. Jeśli chcemy otrzymać buffy np 16 STR musimy udać się do Shadowar, a jeśli chcemy tylko 7 STR możemy udać się do Flaris. Niezapomnijmy, że RM daje 20 STR, czyli nadal jest lepszy niż BuffPang, ale nie zawsze znajdzie się RM, który będzie chodził za nami i dawał buffy, więc dobrze wiedzeić gdzie można dostać buffy na 1 godzinę.

Lista BuffPang'ów i leveli:

Flaris : Buff Level 7 (Character Level 1~120)
Saint Morning : Buff Level 10 (Character Level 20~120)
Darkon 1,2 : Buff Level 12 (Character Level 40~120)
Darkon 3 : Buff Level 14 (Character Level 65~120)
Shadowar : Buff Level 16 (Character Level 90~120)
Coral Island : Buff Level 12 (Character Level 40-120)

Slyszałam, że mają również dodać BuffPang'a w Azrii. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Trzymajcei się i do zobaczenia w Grze!

...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Kurde balans, już dawno powinni to wprowadzić.

W ogóle moim zdaniem powinni zmienić RM'a na klasę walczącą i usunąć mu buffy. Rozłożyć plusy z buffów każdej postaci na stałe. Przecież większość ludzi biega na dwa konta z autohealem... bez sensu...
Nick w grze: ZieloR

Odpowiedz

Przecież możesz zrobić sobie battle RM. Przecież kastet jest dla Assista, a nie dla BP (przeważnie).

Odpowiedz

(08-05-2016, 15:04)emeraldio napisał(a):  Kurde balans, już dawno powinni to wprowadzić.

W ogóle moim zdaniem powinni zmienić RM'a na klasę walczącą i usunąć mu buffy. Rozłożyć plusy z buffów każdej postaci na stałe. Przecież większość ludzi biega na dwa konta z autohealem... bez sensu...
Czyli można rozumieć że całkowicie zmienisz założenia flyffa bo ludzie maja 2 acc? Aha. I powiedz mi jak spbie wyobrazasz leczenie bez rmow.

Odpowiedz

Nie jestem twórcą tej gry, ale jeżeli z założenia wszyscy latają kilkoma postaciami, to znaczy że coś jest nie tak. Kumpel z którym grałem nigdy nie miał odpalonych mniej niż 4-5 postaci... (Main, FS, Collector, 2-3 postacie na sklepie, czasami tank)

Więc jaki jest sens tego?

Odpowiedz

Sens jest taki.. Szukasz PARTNERA, nie drugiego konta. Ale teraz już wszyscy mają to w dupie Uśmiech
Za starych czasów to FS RM był rozchwytywany na expa Duży uśmiech

Wprowadzenie nowego systemu skilli zniszczyło te ideę chyba. Teraz każdy może mieć max buffy, bez większego wysiłku.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

(08-09-2016, 18:22)Suowik napisał(a):  Sens jest taki.. Szukasz PARTNERA, nie drugiego konta. Ale teraz już wszyscy mają to w dupie Uśmiech
Za starych czasów to FS RM był rozchwytywany na expa Duży uśmiech

Wprowadzenie nowego systemu skilli zniszczyło te ideę chyba. Teraz każdy może mieć max buffy, bez większego wysiłku.

Ja rozumiem jaka idea miała tu działać.

No właśnie o to mi chodzi, że ona zupełnie nie działa i w takiej sytuacji powinni zastosować jakieś metody naprawienia tego stanu rzeczy.

Odpowiedz

(08-10-2016, 09:53)emeraldio napisał(a):  
(08-09-2016, 18:22)Suowik napisał(a):  Sens jest taki.. Szukasz PARTNERA, nie drugiego konta. Ale teraz już wszyscy mają to w dupie :)
Za starych czasów to FS RM był rozchwytywany na expa :D

Ja rozumiem jaka idea miała tu działać.

No właśnie o to mi chodzi, że ona zupełnie nie działa i w takiej sytuacji powinni zastosować jakieś metody naprawienia tego stanu rzeczy.

Skoro wcześniejszy system działał... A teraz nie działa, to czemu na siłę chcesz zmieniać cały system klas zamiast zmienić zasadniczo tylko jedną klasę?* Powrót do starego systemu skillowania rozwiązałby wszystko :) Pytanie jak tylko wprowadzić takie rozwiązanie, dość trudne do rozwiązania, bo "nowy" system skilli działa już od v7. Myślę, że zmniejszenie poziomów skilli do jakichś konkretnych wartości (zależnych od lvlva) byłoby ok... Przykładowo Lv150H postać zaczynałaby od skilli na poziomie 10-12 :)

*) Nie oszukujmy się, kwestia wyskillowania self-buffów każdej z klas to kwestia paru dni. Za to RM z max ressem za czasów v6 to był WYCZYN, większy niż jakieś 10-20 postaci 150H teraz, które mając kasę robi się już w 1-2dni każda.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Cytat:Skoro wcześniejszy system działał... A teraz nie działa, to czemu na siłę chcesz zmieniać cały system klas zamiast zmienić zasadniczo tylko jedną klasę?* Powrót do starego systemu skillowania rozwiązałby wszystko Uśmiech Pytanie jak tylko wprowadzić takie rozwiązanie, dość trudne do rozwiązania, bo "nowy" system skilli działa już od v7. Myślę, że zmniejszenie poziomów skilli do jakichś konkretnych wartości (zależnych od lvlva) byłoby ok... Przykładowo Lv150H postać zaczynałaby od skilli na poziomie 10-12 Uśmiech

*) Nie oszukujmy się, kwestia wyskillowania self-buffów każdej z klas to kwestia paru dni. Za to RM z max ressem za czasów v6 to był WYCZYN, większy niż jakieś 10-20 postaci 150H teraz, które mając kasę robi się już w 1-2dni każda.

Ja nie mówię, żeby coś radykalnie zmieniać.

W pierwszej kolejności, w jakiś sposób zablokowałbym możliwość gry na multiacc, i wtedy pomału dopasowywać rozgrywkę do jej ostatecznego wybalansowania.

Odpowiedz

Flyff na siebie już nie zarabia.... myslisz ze zrobienie takiego czegoś z kieszeni Webzen (innej gry) przyniesie kasę? Nie! Więc o czym tu mowa?

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.