Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.
REJESTRACJA

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CO ZROBIĆ GDY FLAJ NIE DZIAŁA
 
#4

Widzę, że screeny wymarłe jakieś.

Jeszcze może coś takiego pomoże, jakby komuś coś źle działało. W sumie to mało robotyOczko
-Czytać do końca,  albo
Przy wyskoczeniu  "nProtect GameGuard Error Report", wchodzicie w menadżer zadań ->> Szczegóły __Szukacie__ nazwy  "WmiPrvSe.exe.", jeżeli już masz -->> Prawym i ustawiasz priorytet na wysoki, wówczas włączasz flyff, jak nie działa ---> Uinstal flyffa,, bądź możliwe zostanie folder "GameGuard" Który z niewiadomych powodu jest włączony i dlatego nie możesz skasować folderu, bądź zmienić nazwy. Następnie powtarzasz czynność i wchodzisz tak samo w menadżer zadań i ustawiasz priorytet, a kiedy już go ustawisz kasujesz folder z "GameGuard" i instalujesz następnie odnowa flyffa. Wtedy masz wszystko od nowa i żadne pliki/foldery się nie powtarzają i powinno działać.

Czasami wyskakuje jakaś strona z jakimś programem od webzena, który jak ściągniecie, to wam naprawi "problemy". Tyle że kosztuje, ale jest to taka ściema że aż szkoda.
gdyż jest informacja "Dla użytkownika "danego produktu" czyli ich użytkownika, macie 50% zniżki, co jest absurdalne, bo taki błąd można wywołać kasując dane pliki, a promocje za darmo mieć nawet nie będąc użytkownikiem, dlatego jest to ściema. Od zawsze to jest. Więc jak macie super elo postacie w flyffie i dla Was tam 20 złoty to chleb wczorajszy, to radzę jednak spróbować normalnych sposobów, bo tak naciągają oczywiścieOczko


Przy wyskoczeniu błędu "nProtect GameGuard Error Report".. Musicie odinstalować całkowicie flyff i zainstalować na nowo, jedynie co pozostanie, to floder z "GameGuard"em który jest otworzony w programie WmiPrvSe.exe. - Znajdziecie go w menedżerze zadań, w szczegóły. Ustawiacie priorytet na wysoki(pewnie się tak dzieje, gdyż wam procesor zżera przy włączeniu i wychodzą takie błędy) i wówczas powinniście móc już skasować stary folder z GameGuardem gdy już będziecie mogli wejść na flyffa. Po skasowaniu go, włączycie flyffa i sprawdźcie czy wam dysku nie zabrał StfService.exe, jeżeli go macie (nie znam się, ale na 8.1w go mam). Potem należy uruchomić komputer jeszcze raz i poczekać aż się ustabilizuje, a następnie powinniście móc swobodnie grać w flyffa, lub przeglądać strony:> Możecie także od razu sprawdzić bez reinstalu flyffa czy to zadziała, bo ja wpier jak każdy normalny zainstalowałem na nowo : )Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: CO ZROBIĆ GDY FLAJ NIE DZIAŁA - Ryuugamine - 10-02-2016, 02:43

Facebook   Twitter   Reddit  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


  Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.